[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #181
    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    igav. iga päev plussis.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #182
      Re: [retired] vastikud gämblerid!

      Täna olen 17 dollariga miinuses. Kuid kell on veel noor.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #183
        Re: [retired] vastikud gämblerid!

        11. september, 15098h, +959,44

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #184
          Re: [retired] vastikud gämblerid!

          Entourage - tänu jumalale, et läbi sai. Kahju lausa vaadata, kuidas superseriaal selliseks pasahunnikuks muutus.
          Curb Your Enthusiasm - räigelt kahju, et (selleks hooajaks) läbi sai. Umbes top 3 sari praegu maailmas, komöödiatest number üks.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #185
            Re: [retired] vastikud gämblerid!

            mis top1 ja 2 sari on?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #186
              Re: [retired] vastikud gämblerid!

              Games of thrones ja taipupole foorumipostid.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #187
                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                mis top1 ja 2 sari on?
                Top 1 sari on «Game of Thrones», Top 2 sari on «Game of Thrones» ja «Mad Men», Top 3 sari on siis «Game of Thrones», «Mad Men» ja «Curb Your Enthusiasm» ning kui veel kaks lisada ja top 5 moodustada, siis «Breaking Bad» ja «Louie».

                Riburadapidi järgnevad teisedki.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #188
                  Re: [retired] vastikud gämblerid!

                  Järgmine sarjahiigelpostitus tuleb küll hiljem, kuid võib ehk juba esile tõsta kaks osa jooksnud «Death Valley» (http://articles.latimes.com/2011/aug...sness-20110829). Sarjal sisu pole, kuid mõte on selles, et LAs jooksevad ringi libahundid ja zombied jms tegelased, kelle võib politsei või täpsemalt siis Los Angeles Police Department's Undead Task Force kohapeal hukata.

                  Nalja saab, tegelased on armsad ja kasutamata potetntsi on kõvasti. 8/10 (antud eeldusega, et potents kasutatakse ära).

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #189
                    Re: [retired] vastikud gämblerid!

                    12. september, 16243h, +1187,69

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #190
                      Re: [retired] vastikud gämblerid!

                      never ending hiiter

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #191
                        Re: [retired] vastikud gämblerid!

                        SÜGISTELEVISIOON! Saluut!

                        Eile läks lühidalt, tuju kadus ära: 13. september, 16464h, +1149,24

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #192
                          Re: [retired] vastikud gämblerid!

                          iga päev eesti keskmine kuu palk, not bad. mida mängid, et 15k+ kätt päevas?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #193
                            Re: [retired] vastikud gämblerid!

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            iga päev eesti keskmine kuu palk, not bad. mida mängid, et 15k+ kätt päevas?
                            Jooksev konto.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #194
                              Re: [retired] vastikud gämblerid!

                              haha, oleks pidanud varasemaid poste ka vaatama jep, my bad.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #195
                                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                                Uus lemmikreklaam

                                Comment

                                Working...