[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #31
    Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

    Mis eriala mees oled kui saladus pole?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #32
      Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Mis eriala mees oled kui saladus pole?
      Ma ei julge öelda, inimesed hakkavad narrima ja näpuga näitama.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

        gynekoloog?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #34
          Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

          Ahaaa!

          Seda, et Jan Hus mõisteti 1914. aastal Konstanzi kirikukogul surma ja tema ideed viis sada aastat hiljem tulemusliku lõpuni Martin Luther King, oleks naljakas lugeda juhul, kui tegu ei oleks Tartu Ülikooli bakalaureusetööga.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #35
            Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

            Kui sa ise polli miskipärast muuta ei saa, siis võid vajadusel PM'i saata küsimuste ja vastuse valikutega. Muudan ära kui vaja.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #36
              Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

              Mõttetera Ühmist: "Kui oled 5 BI plussis, ära hakka samaaegselt arvutimängu mängima, vaid pürgi kuuenda BI poole."

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #37
                Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                gynekoloog?
                Ei, näitamist pole, sest seal tuleb ju näpuga torgata.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #38
                  Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

                  Mänguga üldse rahul pole (-2BI to +4, 3600 kätt), kuid graafiku suunasime koostöös Eminemiga õigesse suunda liikuma. See ei saa ju juhus olla, et teatud albumeid kuulates edeneb mäng paremini.

                  I'm Dre from back in the day from,
                  NWA from black and the gray from,
                  Choking a bitch to smacking her face from,
                  Stacking up bodies to, Racking their kegs up.
                  From racking a bitch to,
                  Stacking them crates up,
                  I'm still hungry and I'm back with a tapeworm.
                  And we was happening and rap entertainment. Me and Shady.
                  For us, competition, faggot there ain't none

                  NL-25 shotti pole veel julgenud võtta, see tuleb MMi ajal, kui on hea ja rahulik mängude ajal paaril-kolmel-neljal-kaheksal laual tiksuda.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #39
                    Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

                    Nojah, šokk! Räige pettus ja unistuste purustamine ning mõista-mõista rubriik.

                    Ühtegi kätt ei mänginud, kuid olen Holdem Manageri väitel kuskil 200 dollari võrra vaesem kui eile. Sigadus.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #40
                      Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

                      Ilgelt halb kuu jätkub. Tahtsin iPhone'i osta, kuid tuleb välja, et ma pole mingi superpluss klient, kes õigel ajal oma arveid tasub, mistõttu peaks telefoni eest rohkem maksma. Tõesti kurb, et mul tööandjad on alati arved kinni maksnud ja ma ise olen seda kokku kuu aega teinud.

                      Peldik see EMT. Peab kuu ootama veel, siis saab ära osta.

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #41
                        Re: [NL-X] Click a mouse, win a house

                        NU kui juba supernovad koputavad ustele siis lase starsis edasi...

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #42
                          Re: [NL100] Suveks saledaks!

                          Pole just teab mis motivatsiooni askeldada. Senine kuu Statsis.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kui keegi mäletab kunagist suurt dilemmat, siis tegelikult olen Cake'is kah ja seal mingi +500 NL50s ja nati NL100 ning peamiselt RB ja üks kamikatzeturna. Lihtsalt laudu pole. Tõenäoliselt kiigutan selle raha FTsse, et Rushi lasta, kui igav on.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #43
                            Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

                            Pärast Taist naasmist on kaaluke kenasti ülespoole liikuma hakanud, mistõttu tuleb toidule natuke rohkem tähelepanu pöörata, millest ka teema nimi. Et siis edaspidi tervislikumalt ja mõistlikumalt.

                            Trennide osa peaks olema enam-vähem kaetud nüüd kolme korraga nädalas.

                            Eesmärgiks 10 kilo maha (mis peaks enam-vähem Tai tulemuse andma) ja siis vaatame edasi. Algkaal 95,5, eesmärk 85.

                            Esimeseks toiduks oli kurgi-krevetisalat apelsini ja tšilliga
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Tundus tänu Rimi krevettide hinnale olevat üks kallimaid asju, mida salatina teinud olen, kuid väike arvutus andis täitsa okei tulemuse. Kaks suuremat kurki (22 krooni), kaks paprikat (9 krooni), suur tšillipipar (12 krooni), laim (3 krooni), röstitud metsapähklid (16 krooni), kooritud krevetid (suured ja kalaletist, mitte purgis) (64 krooni), kaks apelsini (12 krooni), seega kokku 138 krooni ehk 34,50 per portsjon. Ei olegi kõige hullem. Sisuliselt võiks kasutada ka neid pisemaid krevette, mis on mingi 40 krooni purk ja metsapähkleid jagub ülehomsegi toidu jaoks, seega sealt ka umbes pool kokkuhoidu ja hing ongi 25 krooni juures.

                            Kalorite osas peaks üks portsu kogus olema kuskil 200-250 juures, rasva mingi 5 grammi.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #44
                              Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

                              Suu hakkab vett jooksma...

                              Palju pikkust on ?

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #45
                                Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

                                Olen poole aastaga 10 kg maha saanud (92->82) 182cm.
                                Retsept:
                                - korralik unereziim 8h (fail)
                                - ujumistreeningud (2-3x nädalas "kiirelt" 2 km / 36 min, ma pole ujuja) + jooks või jalgratas või suusk.
                                - toitumine (ei õgi saiatooteid, iga söögikorra kõrvale rohkelt rohelist, portsud väiksemad)

                                Tegelikult muutus senise reziimiga vaid toitumine ja ujumistreeningute osa.

                                Comment

                                Working...