[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #391
    Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

    Sul ilmselt üks haigemaid graphe üldse. Hakkasin gl kirjutama aga sa ilmselt ei usu sellesse enam :D Aga kui sellest välja tuled, siis on sul ilmselt ironmindset. Võiks selline vip tase ka olla- ironmindset, siis sul oleks see.

    Aga selles käes ma vist nutaks ja foldiks riveri, kui reade pole...

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #392
      Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

      väga kindlaid riide ei olnud, teine mäng temaga ja tegi väga kahtlaseid ja haigeid liigutusi,. Mitmes kord juba limbitud potis, hakkas turni järsku lammutama. Üsna tihti olen kõrbenud nende hero callidega, seekord catchisin ära. Võib rõõmus olla :D

      EDIT: ca rohkem kui poole poti betile oleks foldinud though, absoluutselt midagi ei repi selle jammiga

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #393
        Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

        tundmatu platinumstar :D

        Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        BTN/SB: t470 23.50 BBs
        Hero (BB): t530 26.50 BBs

        Pre Flop: (t30) Hero is BB with 5 K
        BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

        Flop: (t80) 3 4 K (2 players)
        Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero calls t40

        Turn: (t160) 4 (2 players)
        Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero calls t80

        River: (t320) 4 (2 players)
        Hero bets t370 all in, BTN/SB calls t310 all in

        Final Pot: t940
        BTN/SB shows 8 A (three of a kind, Fours)
        Hero shows 5 K (a full house, Fours full of Kings)
        Hero wins t940

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #394
          Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

          mingi uuem starsi trend vist, et pre AI minnes on vastase jaoks laud täiesti fckd up aga riverisse viskame ilusa 1 outeri ikka alati ära, pakun peast et kolmas paari päevaga.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #395
            Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

            anaal + suckoudid =



            Väga tore ikka nii alustada küll, ületasin 30BI piiri EV-st. Kui veel sisse arvestada imelised runner runnerid mis riveriks kokku tõmmati siis oleks asi ikka kõvasti hullem. Positiivset nii palju et mindset väga katki pole, usku on veel. EV joone püüdmine hakkab küll nüüd põnev olema, ilmselt tuleb miljoneid käsi läbi grindida :D Kahju...

            Cashi olen ka väga vähe mänginud, ca 2k kätt vist. Üldiselt seal sama jooks kipub olema. Tulevad mingid standard vasyapokkerid ja supersergeyd ning jooksevad oma VPIP 98% ja 3bet 60% teerulliga üle, sest hittida ei ole absoluutselt midagi. 1/3 rolli kadunud algusest. Winners never quit, quitter never win!

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #396
              Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

              Miks keskendute mingitele mitteproduktiivsetele asjadele ? EV joone kinni püüdmine - wtf is this hit. Saan aru, et ei mõtle seda surmtõsiselt, aga kumab IGALT POOLT viimasel ajal läbi mingi halva jooksu, ev kinni püüdmine ja muu pasa teema erinevates teemades/päevikutes.

              Loodad et asi muutub...sul on kahju, et nii on läinud..... Ei taha douche kõlada aga variance on numbrid ja neil on pohhui mida sa loodad või millest sul kahju on - seega miks raisata aega/energiat selle peale üldse. See tuleb vaid teile endale kahjuks long-run. Pange kogu energia winrate tõstmisele ja EV ROI-le ja küll asjad laabuvad lõpuks.

              gl@tables

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #397
                Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                obv pole EV kinni püüdmine mingi eesmärk, lihtsalt põnev saab olema kuidas see jooksma hakkab :D. Eks see väike virisemine ole ikka tingitud sellest et kohe alguses suure hooga peale minnes kohe sellise swingi hitin, plaan oli ikka kiirelt edasi liikuda. (mitte, et ma ei oleks arvestanud downeri võimalusega) Selge see, et kõik pole veel päris sellise mindseti ja kogumusega nagu sina, andu. Ongi, mille kallal tööd teha vähemalt. TY

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #398
                  Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                  Vahepeal kolmanda comeback teinud:



                  hästi tervitatud, lifetime graafik roi veidi üle 2 tho, seega kõik õige :D

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #399
                    Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                    mis sn?

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #400
                      Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                      ei tahaks väga kirjutada, aga kes tahab see leiab siit teemast ise üles :D

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #401
                        Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                        Uus kuu on kehvalt alanud, pole eriti mängida ka saanud kahjuks, traffic üsna kehv. Tulemus:



                        swingid ongi hyperite võlu, mitte siis kui ~2,6k euri alla EV tho :D Jooks pask ja setupid ulmed..

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #402
                          Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                          eile oli rohkem aega volüümi anda:

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #403
                            Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                            mõne fishi vastu ei ole lihtsalt see päev.. kahju et EV joon ei kajasta veel paari rõvedat runner-runnerit, siis oleks seis päris naljakas :D Vastane sohves pre 34o ja 65o kätega lõpuks, sest ükski minu "flip" ei pidand ei ässade ega muttidega pre :D Fishi vaatest siis

                            Comment

                            Working...