Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe
Sul ilmselt üks haigemaid graphe üldse. Hakkasin gl kirjutama aga sa ilmselt ei usu sellesse enam :D Aga kui sellest välja tuled, siis on sul ilmselt ironmindset. Võiks selline vip tase ka olla- ironmindset, siis sul oleks see.
Aga selles käes ma vist nutaks ja foldiks riveri, kui reade pole...
Sul ilmselt üks haigemaid graphe üldse. Hakkasin gl kirjutama aga sa ilmselt ei usu sellesse enam :D Aga kui sellest välja tuled, siis on sul ilmselt ironmindset. Võiks selline vip tase ka olla- ironmindset, siis sul oleks see.
Aga selles käes ma vist nutaks ja foldiks riveri, kui reade pole...
K 



Comment