Nii, vähemalt homseni siis pokkerist paus, täna võtab päeva vabaks.
Kuigi ilmselt homme Tln. ja siis ka ei mängi.
Edu kõigile pühapäevastele mängijatele.
ma mõtlen, et peaks PS-is MTT-sid mitte pelama, seal sihuke rahvahulk alati, no võibolla 1000 cappe ainlt. niiet GL kui edasi põrutad ja võitled 4000 kutiga :)
Sain täna kinnitust, et ega ma päris terve inimene ei ole.
Käisin lõpetamisel ja seal direktor ütles umbes sellise lause:
"Ajal on kombeks lennata kui linnutiiivul - aasta möödub päevaga, 10 aastat möödub aastaga"
siis ma hakkasin nihelema ja läksin närvi kui matemaatiliselt ebakorrektne see lause oli ja pidin ikka kõvasti end tagasi hoidma, et mitte vahele segada:/
Comment