KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pyha Karu
    Grinder
    • May 2010
    • 565

    #16
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    Phyaaaaaaaaa iiiiiiiis back!!!!!!!

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #17
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
      Phyaaaaaaaaa iiiiiiiis back!!!!!!!
      räme fish

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #18
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        u might know me from famous movies such as pk vid 1, pk vid 2, pk vid 3...pk vid 7

        nii et on üsnagi selge, et ma ei saa fish olla
        Last edited by Pyha Karu; 04.05.10, 05:05.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #19
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
          u might know me from famous movies such as pk vid 1, pk vid 2, pk vid 3...pk vid 7

          ma ei ole fish
          ban4life imo.



          elutilt, 200dollarit matnud satelliitidesse ja nüüd lihtsalt 2 BI maha donganud.
          lihtsalt kõrvalised faktorid segavad nii palju mängimis, aga ei saa isegi aru miks ma mängin.
          gf 3000 eeki järjekordse tildi nahka.

          edit: ja siis WHY NOT minna 6-max ja seal ka 150dol ära kaotada, peaks magama minema ja säästma end sellest mis ma teen endaga praegu.
          Last edited by KristjanLaas; 04.05.10, 06:55.

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #20
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            Lol, eile just groamsile rääkisin, et päris ilusasti paistab minevat praegu, aga sul pole just väga hea track-record BR säilitamisel.
            Mängi seda HUNL ikka edasi, kui seal hästi läheb ja aja BR kokku, et üles liikuda. :P

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #21
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              ban4life imo.



              elutilt, 200dollarit matnud satelliitidesse ja nüüd lihtsalt 2 BI maha donganud.
              lihtsalt kõrvalised faktorid segavad nii palju mängimis, aga ei saa isegi aru miks ma mängin.
              gf 3000 eeki järjekordse tildi nahka.

              edit: ja siis WHY NOT minna 6-max ja seal ka 150dol ära kaotada, peaks magama minema ja säästma end sellest mis ma teen endaga praegu.

              No offence, aga sinu mängustiili juures 2BI kaotada ei ole mingi kaotus. Üks hetk kui ei tule sulle enam need 4 outerid riverisse kui turnis kõik rahad sees ning runnerrunner read jäävad ka tulemata, siis asi ei ole mitte tildis vaid normaalses tõenäosuses ning märk sellest, et totaalne heater hakkab ehk lõppema. Ning õhuga rahad sisse lükata, kohas kus sa saad foldi ainult pure bluffilt, on long run-is igati -EV mäng. ükskord joppab, teinekord joppab, aga kolmas kord kaotad kaks korda niipalju kui esimese ja teise korraga võitsid. Tildi kaela ei maksa ka kõiki kaotusi ajada.

              Edu Scoopil ja edukat bumhuntimist sulle hu-s. Ilus comeback igaljuhul

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #22
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                No offence, aga sinu mängustiili juures 2BI kaotada ei ole mingi kaotus. Üks hetk kui ei tule sulle enam need 4 outerid riverisse kui turnis kõik rahad sees ning runnerrunner read jäävad ka tulemata, siis asi ei ole mitte tildis vaid normaalses tõenäosuses ning märk sellest, et totaalne heater hakkab ehk lõppema. Ning õhuga rahad sisse lükata, kohas kus sa saad foldi ainult pure bluffilt, on long run-is igati -EV mäng. ükskord joppab, teinekord joppab, aga kolmas kord kaotad kaks korda niipalju kui esimese ja teise korraga võitsid. Tildi kaela ei maksa ka kõiki kaotusi ajada.

                Edu Scoopil ja edukat bumhuntimist sulle hu-s. Ilus comeback igaljuhul
                tyvm.
                rahasi ei lükka ma never sisse sellepäeast, et ehk joppab:D
                100% readide pealt tehtud, väike näide anduga mängude koha pealt:

                BB checks, Hero bets $2, BB raises $6.50, Hero raises $15, BB raises $71.35 (All-In) oli liin mis ta võttis tugevate kätega.

                BB bets $8.50, Hero raises $21, BB raises $35.50 oli liin mis ta mängis kehvade kätega. (kuniks ta seda taipab ja minu vastu esimest korda ära kasutab ma ka tema vastu seda abusin)

                Päris raske on vist uskuda, et ma lihtsalt ei lahmi iga käsi all-ini vaid there is method to the madness ja ma võibolla panen isegi keskmisest rohkem tähele laua taga:)


                Tildi kohapealt niipalju, et see on mul kogu elu olnud ja ma olen viimasel ajal seda siiski hämmastavalt palju isegi kontrollida suutnud, et vähemalt lõpetan õigel ajal ära.
                Kui ma kaotan 2BI ja seda tildi tõttu, siis seda ka juhtub, swingidest tean ma nii mõndagi ja kohati kaotades järjest kasvõi 10BI ei kõiguta see mind üldse, kuniks tunnen, et mängin A-gamei.
                Last edited by KristjanLaas; 04.05.10, 14:06.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #23
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  kindlalt tahan sinuga veel mängida.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #24
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    millal teievaheline HUSNG challence toimub?

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #25
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                      millal teievaheline HUSNG challence toimub?
                      ma ei julgegi enam, tal on method

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #26
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        No ma ei saa aru miks jälle mingi pidev trollimine on:(
                        HUSnG kohta niipalju, et ma võtsin nädal aega steiki, sest olin busto, paistan ma väga saada endale lubada $115 SnG-si??

                        Andu kui ma andsin sulle teada miks ma mingeid lükkeid sinu vastu tegin ja näitasin veel mis kätega seda tegin on see pigem minu poolt ilus zest, võiksid taibata heh:) (olid sa siis väsinud vms, et ei märganud, olen 100% kindel, et puhanuna paned selliseid asju kohe tähele)
                        Last edited by KristjanLaas; 04.05.10, 14:17.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #27
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          draamat, verd, pisaraid ja sitta! pleeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaase?

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #28
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Kui raha kätte saan olen nõus tegema jälle stake diili

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #29
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Algselt postitas antnx Vaata postitust
                              Kui raha kätte saan olen nõus tegema jälle stake diili
                              lol:D
                              nii magasin vahepeal, panin FTP-s teele.
                              edit:rahad käes sul.
                              Last edited by KristjanLaas; 04.05.10, 14:28.

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #30
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                ei viitsi praegu väikest HU-d teha ?
                                Ma peaksin bumhunterile hea saak olema..

                                Comment

                                Working...