KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #796
    Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

    Heh aitäh Jaagup:)
    Eks ma püüangi iga kord selleks valmis olla, aga kui olukord kätte jõuab on mul sellega ikka raske toime tulla.
    Hetkel keesingi üle kuna täpselt samasugune lõpp juhtus 3x 30 minuti jooksul.
    Täna teen väikse pausi netipokkerist ja homme siis uue hooga.

    KJs käe kohta, hmm ei oskagi öelda, mina seda ei epa nii horriblyks ja pushin seal piisavalt tight lauas peaaegu alati.

    Comment

    • Priito
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 121

      #797
      Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

      Ma ei kujuta ette mida ma elus valesti olen teinud, et sellist sitta ära teenida.
      Ja siis vahib vastu 2 kätt, kus sa lihtsalt kehvema käega nuppe kütad

      Comment

      • Priito
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 121

        #798
        Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

        Tsiteerides ühte selle foorumi kuulsust: Kas sa siis ei tea, et kui turniiril kaugele tahad jõuda, siis peab preflop oskama ka AA-d foldida.

        Comment

        • Kereseke
          Räme Fish
          • Apr 2010
          • 12

          #799
          Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

          Mine vi**u kui SI*T sa oled, pooled käed mängid nii FU**ING valesti ja siis VIRISED mingi ühe näruse biidi pärast paljudest turniiridest mida sa mängid, WTF
          Pakun et pole mingeid biite ja lihtsalt kui mängida palju siis vahest kaotabki muide AK vs J6 (LOLOLOLOLOL) ja AA vs 88 väga standard

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #800
            Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

            Algselt postitas Kereseke Vaata postitust
            Mine vi**u kui SI*T sa oled, pooled käed mängid nii FU**ING valesti ja siis VIRISED mingi ühe näruse biidi pärast paljudest turniiridest mida sa mängid, WTF
            Pakun et pole mingeid biite ja lihtsalt kui mängida palju siis vahest kaotabki muide AK vs J6 (LOLOLOLOLOL) ja AA vs 88 väga standard
            Viisakalt ei oska rääkida?

            Comment

            • Kereseke
              Räme Fish
              • Apr 2010
              • 12

              #801
              Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

              Ei suuda väga sellise jutu peale, hoidsin ennast niigi tagasi, vabandan.

              Comment

              • paradigmlost
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 421

                #802
                Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                vaatasin su seda videot ja mulle meeldis su mäng. edu grindil!
                -ma ise olen 2010 a räigelt miinuses ja pikemat aega mõtlen, et kaardijooks võiks paraneda jne ja see nuss on kestnud mul juba kaua/kuigi ma mängin ka vähe tglt.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #803
                  Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                  Kereseke, tundud olevat intelligentne inimene. Antud hetkel ei virisenud ühe biidi pärast, vaid lühikesse perioodi sattus mitu biiti järjest.

                  Aga jah, ega ma ei väidagi, et ma perfektselt mängin, kuid mingil hetkel keevad mul emotsioonid üle ja siis kirjutan siia mida ma asjast arvan, ma usun, et minu enda päevik on kindlasti koht, kuhu mingi ajudeta alaealine imbetsill sellepärast nokkima ei pea tulema

                  GG.

                  Täna sai mängitud vähe live ja korra ka omahas ässad ära crackitud, alguses spewisin korralikult, kuid mingil hetkel hakkasin korralikult mängima ja stack kasvas päris suureks.
                  Kuni hetkeni mil ma taas ei suutnud 4-maxis ära visata AKs ja vastas oli standard AA, 2/3 stacki läks sinna ja viimane käsi läksin omahas QQJ8-ga esindama tugevat kätt J57 laual, ees oli bet 100 ja call 100, mille peale pushisin 400 stacki, esimene panustaja mõtles hea mitu minutit ja ägisedes callis, teine viskas ära, vastane näitas J49T ja seis ei olnud kiita. Turn Q aga oli ilmselt üks paremaid mis tullla sai ja vastane oli drawing dead to a K või 8, river 8 ja gg.

                  Pushi eest sain härra Svenzalt ikka korralikult ravi ja olen talle ilmselt oma ema nr. võlgu:D
                  Peale seda arvasin, et aeg on lahkudaja hääletasin koju.
                  Lõbus päev ja ma arvan, et lives kaotatud miinus oli seda väärt, et jõuda koju ja vaadata härra Keresekese postitusi:D

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #804
                    Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                    Turniiril ei saagi parima käega 100% kordadest nuppe lükata...matemaatiliselt juba äärmiselt ebatõenäoline arvestades turniiride struktuuri.
                    niiet kindlasti lükkangi ma aeg-ajalt sitema käega nuppe, aga kindlasti mitte lootuses "välja imeda", vaid pigem pean ma seda long runis heaks lükkeks.

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #805
                      Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                      seleta palun lahti oma mõte, lihtsalt huvipärast

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #806
                        Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                        milline täpsemalt?
                        tean, et kipun end aeg-ajalt halvasti väljendama.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #807
                          Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                          niiet kindlasti lükkangi ma aeg-ajalt sitema käega nuppe, aga kindlasti mitte lootuses "välja imeda", vaid pigem pean ma seda long runis heaks lükkeks.
                          seesama

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #808
                            Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                            Mõtlesin selle all blind stealimisi, squeez playsi jne, ehk olukordi kus ma loodan, et mind ei callita, aga juhul kui mind callitakse, siis korrad kui ma välja imen/blindid röövin teevad selle lükke kasumlikuks.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #809
                              Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                              WeThePeople, selle poindi märksõnaks on fold equity. Ta lükkab seal tagaolles nuppe, teades, et vastane callib vaid ühe kindla käega ja kui tal seda pole, siis ta võtab selle poti kenasti maha + alati jääb võimalus välja imemiseks.

                              edit: jõudis ette.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #810
                                Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                                selge, aitäh

                                Comment

                                Working...