KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #616
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

    haha NL50 HU saigi rohkem katsetusena mõned kuud tagasi käsile võetud, et näha kuidas HU sobib.
    Nüüdseks on see juba pisut ära tüüdanud.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #617
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Selge, ma vaatasin http://www.officialpokerrankings.com...BC8F0.html?t=2 ja mõtlesin, millel küll 400% ROI väide põhineb.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #618
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Selge, ma vaatasin http://www.officialpokerrankings.com...BC8F0.html?t=2 ja mõtlesin, millel küll 400% ROI väide põhineb.
        mhm.


        Aga leits pliis seleta muidu lähemalt miks pokker muidu minu jaoks ei ole,ei võta seda isiklikult ega midagi, niisama huvitab.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #619
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust


          miks pokker muidu minu jaoks ei ole,ei võta seda isiklikult ega midagi, niisama huvitab.
          Pokker ei ole egomäng.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #620
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

            care...paremat näidet tahaks.
            see pole mingi näide kui te seda kuidagi tõestada ei saa.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #621
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              haha cmon 9bb/100 pole obv suurepärane, aga pohhuj ju, mulle jääb enamasti vähemalt endale lohutus, et "kui ma tahaks, siis ma saaksin ka paremini"

              Pokker elukutsena ei pruugigi minu jaoks olla, ja ilmselt polegi, kui ma pole 3aastaga bankroll managementi vajalikkusest aru saanud, AGA, see on mõnus hobi ja minule, kes ma olen küllaltki vaesest persest on see u. $8000 dollarit, mis ma viimase aasta jooksul turniiride ja cash gameiga plussis olen vägagi mõnusaks abivahendiks, et näiteks õhtuti väljas käia, ja aeg ajalt endale normaalseid asju lubada:) (kohati isegi elektri arve ära maksta näiteks hehe)
              niiet peace.
              Täitsa solid jutt ja kui sa sellise suhtumisega koguaeg oleksid, ei oleks kellelgi midagi kobiseda :)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #622
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                Aga ma olengi, lihtsalt kui mulle kirjutatakse siia midagi lolli, siis tekib mul kihk veel lollimalt vastata, sealt siis ka see "olen maailma parim" jne jutt tulnud.
                Kui inimesed on mulle siia mõistlikult kirjutanud olen ma alati ka mõistlikult vastanud ja üritanud lahti seletada oma mõtteid ja arusaama pokkerist.
                Vaatamata kõigele oma puudustele pean ma end siiski heaks NLHE mängijaks ( selle foorumi kõikide liikmete keskmist taset arvestades)
                Last edited by KristjanLaas; 28.05.10, 00:37.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #623
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                  Respekt igatahes praeguste tulemuste pärast! Edu MTT-des!

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #624
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Vaatamata kõigele oma puudustele pean ma end siiski heaks NLHE mängijaks ( selle foorumi kõikide liikmete keskmist taset arvestades)
                    Ei vaidle vastu sellele :D

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #625
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                      Kui vaadata et avg.stake on $15 ja avg.profit on $8, siis avg ROI peaks olema 8/15*100% ehk ligikaudu 50%.

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #626
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                        avg ROI'd ei arvutata seal nii mu meelest. pigem kõikide turnade ROI-de aritmeetiline keskmine vms

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #627
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                          Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                          avg ROI'd ei arvutata seal nii mu meelest. pigem kõikide turnade ROI-de aritmeetiline keskmine vms
                          Mulle tundub ka, aga see on ikka eriti retarded roi arvutamise viis ja mitte just ROI sellisena nagu teda standardina (imo) arvutatakse. Lisaks tulemused peaksid aeglasemalt su tegelikuks ROIks koonduma.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #628
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Point on see, et kui ma midagi viitsin ette võtta teen ma seda ka suurepäraselt
                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            aga pohhuj ju, mulle jääb enamasti vähemalt endale lohutus, et "kui ma tahaks, siis ma saaksin ka paremini"
                            No offence, aga Sa vist ei saa ise ka päris hästi aru, mida Sa ütled või mõtled.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #629
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Mulle tundub ka, aga see on ikka eriti retarded roi arvutamise viis ja mitte just ROI sellisena nagu teda standardina (imo) arvutatakse. Lisaks tulemused peaksid aeglasemalt su tegelikuks ROIks koonduma.
                              Obv annab asjast reaalsema tulemuse OPR. Sealt on ka näha, et ITM on alla keskmise, kuid deep cashid on üldtulemuse ilusaks teinud.

                              Comment

                              • Uniquest
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 615

                                #630
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Obv annab asjast reaalsema tulemuse OPR. Sealt on ka näha, et ITM on alla keskmise, kuid deep cashid on üldtulemuse ilusaks teinud.
                                Lol, kui see oli kriitika madala ITM ja harva, aga deep cashimise pihta, siis mõtle uuesti.

                                Comment

                                Working...