Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #511
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Kutsusin all korrusel elavale venelasele mendid. Kuulsin läbi klappide, et midagi toimub kuskil. Võtsin klapid peast ja selline venekeelene sõim ja peksimine tuli kuskilt. Läksin trepikotta, alumised naabrid. Tundus, et naine jooksis mehe eest ära ja mees lihtsalt materdas teda. Natuke aega kuulasin ja siis tuli juba kõrvalt naaber ka välja ja kutsusin politsei kohale. Suht karm oli naise nuttu kuulata. Obv tulid mendid 30 minutit ja selle ajaga oli probleem leidnud enda tavalise lahenduse. Minnakse rahulikult magama ja naine ei taha mehe peale mingit süüdistust esitada. Alguses kartsin, et keegi lüüakse maha seal korteris, siis polnud veel aru saada, mis seal täpsemalt toimub.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #512
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #513
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Ma ei mõista jälle seda miks mehed õrnema sugupoole vastu kätt tõstavad. Ses suhtes on ikka islamiriigid oma karistuste poolest eeskujulikud - järgmine kord pole midagi tõsta.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #514
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Islamiriigid ja meeste karistamine naiste vastu käe tõstmise eest?!?

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #515
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Pole kursis kas just selle eest, aga seal ju käsi ja näppe lendab tunduvalt lightimalt kui siin.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #516
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Mina karistusse ei usu. Rääkida ja kuulata tuleb.

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #517
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Karistada saab ikka, aga ainult voodis.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #518
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Islamiriigid ja meeste karistamine naiste vastu käe tõstmise eest?!?
                  Surmanuhtluse saab Iraanis mõrva, vägistamise, relvastatud röövi, narkokaubanduse ja abielurikkumise eest.

                  Arvata võib, et ega peksmisjuhtumite korral päris rääkimise ja kuulamisega ei piirduta.

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #519
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    See oli ka muidugi väga hea, kui politsei ust prõmmima hakkas. Ikka päris kaua läks aega, enne kui uks lahti tehti. Mehe esimesed sõnad:"meil pole siin mingit probleemi," enne kui politsei jõudis midagigi küsida. Obv kõva aktsendiga.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #520
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      pole midagi öelda, debiilne värk :/

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #521
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Surmanuhtluse saab Iraanis mõrva, vägistamise, relvastatud röövi, narkokaubanduse ja abielurikkumise eest.

                        Arvata võib, et ega peksmisjuhtumite korral päris rääkimise ja kuulamisega ei piirduta.
                        http://wikiislam.net/wiki/Wife_Beating_in_Islam

                        Domestic violence is a societal problem in many countries, but in the Muslim world it is divinely ordained and justified by the Qur'an.

                        Islam ja naisõigused, meh.
                        Last edited by Rigged; 07.02.13, 07:40.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #522
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          irw.. koraan ju isegi ütleb, et naine peaks aegajalt profülaktilistel eesmärkidel veidi peksa saama, et ei läheks käest ära.. head sinisilmsed härrad meil siin foorumis

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #523
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            eestis kah see probleem tean omast kogemusest
                            suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
                            ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
                            soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
                            täiesti ****** tüüp ühesõnaga
                            kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
                            tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
                            tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.
                            Last edited by totaldonk; 07.02.13, 10:07.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #524
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              respect

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #525
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                wow
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...