[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #421
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Failisin nagu alati. Ca 3k käega jooksin 1k$ ehk 10BI alla EV ja lõpuks tiltasin ülejäänu ka kiirelt maha ja saatsin selle saidi persse. Üks viimaseid käsi, mida mäletan, oli selline, et uues lauas HU mängides fish 4bet shoves 94o ja ma snapcallisin QQ-ga et näha flopis üheksat ja turnis nelja, river seisu ei muutnud. Enne seda oli üks regfish 2 korda järjest mu vastu 3bet potis seti hittinud ja igasugused muud sarnased maasikad.

    Kuna absoluutselt kõik, mida ma peale starsi 50bb laudade mängin, läheb totaalselt sitturisse, siis ei ole vist raske järgmise aasta eesmärk paika panna - SNE muidugi. Ja et uueks aastaks "soojaks saada", on detsembri eesmärgid järgmised:

    300k käsi
    2BB/100
    profit 12k + rakeback 8k
    eeldatav mänguaeg: 200h

    Homsest saab 2-nädalane puhkus läbi ja hakkan uuesti grindima. Kuna lenci 300k käe bet lõppes enne, kui korralikult käima sai minna, siis võite minu poolt või vastu bettida :) Ise teen kõik, et eesmärk täidetud saaks.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #422
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Ai, loomake. Detsembri plaanid on sul muidugi julmad :D.

      Kuda Qlimax oli? Vaatasin youtubest videosid...mmm norm saagimine :D

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #423
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Qlimax oli lahe, plusspoolele paneks väga kõva heli ja bassi ning laheda valgusshow, miinuspoolele läheb ülerahvastatus ja külm ilm (pool tundi sissepääsu ootamist miinuskraadidega t-särgi väel ja vetsud olid ka väljas). Kokkuvõttes väga lahe kogemus ja võimas elamus.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #424
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Oi blää Qlimaxil tahaks küll kunagi ära käia . Hollandis oli ? Seal ju pmst kõige kvaliteetsemad jupid aka mdma ka

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #425
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            :D:D:D norm tekst inward

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #426
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Päris teravad eesmärgid, edu!

              Comment

              • Priito
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 121

                #427
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Täiendaks Qlimaxi miinuspoolte loetelu:
                Natuke liiga palju inimesi oli ikka. Liikuda oli väga raske ning kõik puistasid jooke igale poole maha ning suitsetasid tantsupõrandal.

                Aga kokkuvõttes kõva üritus ja sellist tralli eestis ei saa ikka =)

                Edu detsembris sm!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #428
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Kyll ma kunagi q-dancei üritusele jõuan ala X-Qlusivele vms :D

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #429
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Kas mitte qlimaxi toimumine ära ei pidanud jääma või mäletan valesti ?

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #430
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Failisin nagu alati. Ca 3k käega jooksin 1k$ ehk 10BI alla EV ja lõpuks tiltasin ülejäänu ka kiirelt maha ja saatsin selle saidi persse.
                      Kui sa bodogis olid see kes ma arvan, siis suht solid imo. Tore muidugi, et üks reg jälle vähem...

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #431
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Sain 500000 VPP-d täis, viimase kuuga 85k. Kõik muu feilisin, enne jõule olin veel 3,5k miinuses aga lõpuks jäi kuu 40$ plussi. Uuel aastal hakkan siis SNE-d püüdma ja kuna strateegia muutmine jõuludest alates tõi mängu suure pöörde positiivsuse suunas, siis on lootust, et näitan mingit kasumit ka. Põhilimiidiks jääb NL100, aga kindlasti hakkan nädalavahetustel mängima ka NL200 ja NL400. Teen uue blogi, kus oma käekäiku kajastama hakkan.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #432
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Edu SNE tegemisel ja vahva, et blogimist jätkad, sest sellist SNE tegemist on kindlasti vahva jälgida.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #433
                            Re: [NL100 FR] Thanks for the Z

                            mis seis on?

                            Comment

                            Working...