[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #406
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    sm112 - Su teemat lugedes tuli meelde, et pidime millalgi minema testisõitu tegema, aga kahjuks lasid enne jalga. Aga ma soovitan endiselt S5-le alternatiivi. Eile sai auto turvalisus kinnitust - 90 km/h tuli esiratas alt ja ma olen endiselt siin :)
    auto millel rattad suvalt kaovad ei ole turvaline :D:D

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #407
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
      90 km/h tuli esiratas alt ja ma olen endiselt siin :)
      Aga auto?

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #408
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Aga auto?
        Isegi autole sai rattad alla keeratud ja uuesti sõitma. Mingi sell pani rehvitöökojas uutele velgedele valed poldid. 4 km hiljem oli 1 ratas alt ja 3 tk lahti. Normaalne. Kusagil 150ga möödasõidu ajal niplit panna kellegi näpuka pärast oleks suht nutune.

        Comment

        • lypsja
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 270

          #409
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Isegi autole sai rattad alla keeratud ja uuesti sõitma. Mingi sell pani rehvitöökojas uutele velgedele valed poldid. 4 km hiljem oli 1 ratas alt ja 3 tk lahti. Normaalne. Kusagil 150ga möödasõidu ajal niplit panna kellegi näpuka pärast oleks suht nutune.
          suht nutune teema see rataste vahetamine... meil toimub vahetus tööandja juures ja samamoodi keerati mingi jama kokku ja kutt avastas poole sõidu peale et ratas all lahti... selline tunne et käi või kõik ise uuesti üle - hui saab usaldada kedagi

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #410
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            hea lugeda kui mõnel seal kaugel hästi läheb, edu teile tsillijad!

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #411
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Kui eelmisel VIP 1M turnal kukkusin bubbles KK vs AA, siis nüüd lendasin fuller vs. fuller, kui vastane sai turni kõrgema maja. Peab meeldima.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #412
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Sry ,et küsin ,aga kas sa mängid ikka FR 50BB laude või oled ammu läinud juba 100bble üle?

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #413
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  50BB

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #414
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    **** ta ccallib nupud või fold, jumala leili lähen ma callin eks näis mis saama hakkab

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #415
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Ära rohkem peale võta

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #416
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Ära rohkem peale võta
                        mõtlesin sellele aga krt pa valutab nii kõvbasti et m,ma ei tesa

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #417
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Hakkasin õiget pokkerit mängima, toaks Bodog ja limiidiks NL100 6max. Deponeerisin 2000$ ja 5k pealt liigun NL200. Esimene kiire sess lõppes +3BI peal. Ostan hand grabberi ja mõned käed PTR-ist ning grind võib alata. Nüüdsest kavatsen rohkem ka õppimisele keskenduda, iga päev teen omale selgeks ühe peatüki balugawhale'i "Easy game"-ist. Eesmärk on iga kuu limiidi võrra edasi liikuda ning kevadel tahaks NL1k-s mängida. Samuti tahaks väikse live rolli kõrvale panna ja aegajalt kohalikus kasiinos grindimas käia.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #418
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Easy Game'i autori enda graph ei ole paraku väga "impressive". Väga palju kaheldavaid mõtteid nii tema kirjutises kui kaasautori HU osas :/.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #419
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Kaasauatori HU osa mulle kohe üldse ei meeldi. Codecci strateegia meie Eesti raamatus on ka 100000 x parem kui easy game raamatu HU osa.

                              Üldiselt easy game raamatust mingeid mõtteid saab aga osad tundusid mullegi natuke liiga utoopilised.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #420
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kuidas edeneb?

                                Comment

                                Working...