[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #391
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgmine aasta tahtis esimene eestlane olla kes selle ära teeks.
    Selge pilt, nl100s palju sellel aastal kokku tuli VPP-si ja käsi?

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #392
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      kas basseinil on vee soendus kah või peate külmas vees ujuma?

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #393
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Vaevalt vesi külm on, kui vilus on 25 kraadi.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #394
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
          Vaevalt vesi külm on, kui vilus on 25 kraadi.
          noo ikka l2jheb kylmaks see vesi ...

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #395
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            talvekuudel seal 10 kraadi sooja väljas ainult ja vesi läheb ika päris külmaks.

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #396
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              omg talvel on ainult 10 kraadi sooja?

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #397
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Vaevalt vesi külm on, kui vilus on 25 kraadi.
                Käisin Egiptuses jaanuaris siis väljas oli toredalt soe aga basseini vesi oli sigakülm

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #398
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                  omg talvel on ainult 10 kraadi sooja?
                  Jep ja vihma saad ka

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #399
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                    omg talvel on ainult 10 kraadi sooja?
                    talvel keskelt läbi jah 12-15 kraadi sooja.
                    vihma sajab aasta jooksul ka novembris kõige rohkem.
                    alates veebruarist hakkavad ilmad soojemaks minema

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #400
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Täna kolisime siis lõpuks villasse. Võtsime sellesama, millele alguses silma peale panime ja kuna jäime kolmekesi, siis kauplesime hinna 1200 euro peale kuus. Selle sees on kõik mööbel, mis meil vaja läheb (igasse magamistuppa arvutilaud ja tool, muidugi voodid ja elutoas suur telekas + söögilaud ja toolid, nahkdiivanid) ning hoovi ja basseini korrashoid. Pluss muidugi taldrikud ja muud söögiriistad, rätikud-voodilinad, ja kõik muu, mida me veel välja mõtleme ja küsime. Üleüldse lubas omanik meile hankida mida iganes meil vaja on, ning oma paljusid tutvusi ära kasutades teha seda soodsa hinnaga. Ise kavatsen esimesena osta lisamonitori, olenevalt hinnast alates 24 kuni vbl lausa 30-tollise, ning arvutile logitech z5500 thx kõllid. Lisaks pidid olema mingid ööklubid, kuhu ta saab meie nimed sissepääsu listi panna jms, kuna klubipiletid (ja joogid ka) pidid siin suht kallid olema. Neti püsiühenduse saame ka top priorityna loodetavasti juba homme õhtuks, lepingu teeb ta ise et meil mingit jebimist poleks ja aega ei kuluks. See maja oma nelja magamistoa, 3 vannitoa, külalistetoa, suure elutoa ja köögi ning omaniku-poolse suppordiga (mida võib võrrelda lausa Starsi omaga) on minu silmis seda 1,2k hinda väärt ja mingit vingumist ma sellel teemal kuulda ei taha. Kes tahab liituda, siis on oodatud, sest üks magamistuba seisab tühjana :)

                      Uue maja sisseõnnistamise lugu:

                      All I wanna do .. .. .. .. .. .. wanna take your money!

                      [YOUTUBE]ewRjZoRtu0Y&ob=av2e[/YOUTUBE]
                      Last edited by sm112; 03.11.10, 01:27.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #401
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Sa võtad seda hinna teemat kuidagi nii hinge? keegi ei ole hindade üle vingunud. Lihtsalt mainisin, et saab ka odavamalt. Obv kui hinnatundlik ei ole siis jumala savi. See support on väga oluline seal teile, kui teist keegi seal ei ole varem olnud. Ööklubidesse saab ka tasuta sisse, kui sealt seest jooki osta(niikuinii ostad ju), vähemalt suvel oli nii. Kus linnas/külas/rajoonis te seal lõpuks siis asute? pm on sealkandis ka Eestlastest vanemad inimesed kes aitavad Eestlastel sealse eluga kohaneda ning seal on isegi Eesti oma "küla" olemas:)
                        igaljuhul edu grindil ja lisa mõni pilt paigast ka ika.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #402
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          kui oskaks mängida piisavalt hästi siis tuleks kah mõndadeks kuudeks kindlasti aga skillist jääb puudu.
                          Arvutid transportisite siit kaasa või läpparitega ning sealt ostate monitorid või kuidas sellega tegelesite

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #403
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Minu autoga tulime, arvutid jms võtsime kaasa.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #404
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              selge ma mõtlesin et lennukiga läksite siis võis vähe ebameeldiv olla neid arvuteid tassida

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #405
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                sm112 - Su teemat lugedes tuli meelde, et pidime millalgi minema testisõitu tegema, aga kahjuks lasid enne jalga. Aga ma soovitan endiselt S5-le alternatiivi. Eile sai auto turvalisus kinnitust - 90 km/h tuli esiratas alt ja ma olen endiselt siin :)

                                Comment

                                Working...