[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priito
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 121

    #376
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Kontori aknast ilma vaadates läks igasugune tuju just ära..

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #377
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Siin on praegu ca 25 kraadi varjus ja päike kütab, peaks vist korra basseinist läbi käima.

      Comment

      • Priito
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 121

        #378
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Siin on praegu ca 25 kraadi varjus ja päike kütab, peaks vist korra basseinist läbi käima.
        Loodan, et sa vähemalt pokkeris failid siis(Eestlastele kohane käitumine)

        Comment

        • Priito
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 121

          #379
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Tegelt on kõik hästi. Kogu Qlimaxi jaoks veidi raha

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #380
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Algus ei ole just kõige meeldivam olnud, kahe päevaga juba 800$ alla EV.

            Full ring oma sita jooksu ja tiltamistega:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ning kui sellest kõrini sai, lasin kaks tundi 6maxi 24 laual otsa:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja kogu 2 päeva graafik koos:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ilmselt lasen kuu lõpuni 6maxi kuni boonused käes ja siis kolin poole kohaga bodogi üle ning vabastan selle kõrvalt starsis enne aasta lõppu veel ühe milestone boonuse.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #381
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Mängisin eile 20k kätt. Jäin miinusesse, sest 6maxi variatsioon ajab meeletult tilti. 3 päevaga olen teinud nüüd 40k kätt ja vist 57$ plussis. Jooksnud 1200$ alla EV. Täna proovin tildivabalt mängida, et lisaks rakebackile ka kasumit hakata teenima ning kuu lõpuks loodan järjekordsest milestone boonusest puudu olevad 40k VPP-d ära teha ja skillipokkerit hakata mängima.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #382
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Kas ilus päiksepaisteline ilm jätab grindimise unarusse??

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #383
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Siin on praegu ca 25 kraadi varjus ja päike kütab, peaks vist korra basseinist läbi käima.
                  Jealous

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #384
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Btw, kui sa Hispaanias oled kas SNE mõte on üldse elus ?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #385
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      fish ei saagi kasumis joosta Hea et busto pole.

                      Oota aga saite omale korraliku neti? Olete juba kuskil kohalikul peol käinud või niisama jauramas kohalikus pubis. Kuna weed odav kas grindite koguaeg muhedas seisus v ikka normaalsena. Kui sügav see väike bassein on?

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #386
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        SNE jääb vist tegemata, sest kavatsen Starsist ära kolida. Esimeseks peatuseks saab suure tõenäosusega PokerHeaven, kus proovin kuuga 1k€ depoboonuse täielikult ära vabastada ja affiliate rakerace ka kinni panna, mis annaks veel ühe kilo eurosid. Lisaks tahan muidugi korralikku winratet näidata ja lõpuks ometi 100bb pokkerit korralikult biitima õppida.

                        Siin majas on nett selline, et mängida kannatab, aga kui keegi youtube tööle paneb, siis tõmbab pokkerikliendid kooma. Seega leppisime kokku, et netti kasutame ainult grindimiseks. Üks uue maja variant on olemas, aga homme vaatame veel üle pakkumised ja valime lõpliku variandi, kus kevadeni olla. Kolimine peaks toimuma paari päeva pärast. Üldiselt ajas see meie elu üle arutamine ja eestlaslik vingumine noname päevikus sita korralikult keema ning igasugune postitamise isu kadus ära. Keegi ei ole kedagi scamminud või üle lasknud ja seda ei juhtu ka. Ja kui me maja eest veidi üle maksame, siis on see meie enda mure. Üldiselt, kui õppida pokkerit piisavalt biitima ja korralikku kasumit näidata, siis kaob see sentide lugemise komme ka millalgi ära.

                        Väljas ei ole veel käinud, aga küll varsti läheme ja siis räägime, kuidas oli. Weed on suht odav jah, mingi ca 15-20g kohalikku kraami (suht korralik kusjuures) maksis 40 euri ja nädalaga oleme suutnud sellest kolme peale poole ära tõmmata. Alguses katsetasime igat moodi, aga nüüd grindime selge peaga ja enne magamaminekut teeme veidi tossu.

                        Väikse basseini sügavamas otsas on vesi üle pea.

                        Mängu koha pealt niipalju, et oli vaja kiirelt 55k VPPd 2 nädalaga ära teha ja seega proovisin jälle kord 6maxi 24tableda. Swingid ajasid, nagu eeldada võiski, mindseti korralikkult persse, ning kuni eilseni oli kuu kerges miinuses. Läksin full ringi tagasi ja eile ning täna suutsin teha kaks b2b 1k$ päeva ja nüüd on mänguline kasum ka olemas lisaks rakebackile. Praegu on 11 päevaga tehtud 113k kätt (teen enne magamaminekut veel mingi 5k otsa, sest lauad on täna yberkuldsed) ja paar päeva veel jäänud, kuni milestone boonuse ära vabastan ja PokerHeavenisse kolin.

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #387
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Tubli poiss

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #388
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            mix poker heaven :)?
                            NL100 6maxi? FR?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #389
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Pole kõiki postitusi läbi lugenud, mis sul oleks olnud veel reaalne SNE ära teha?

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #390
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Pole kõiki postitusi läbi lugenud, mis sul oleks olnud veel reaalne SNE ära teha?
                                Järgmine aasta tahtis esimene eestlane olla kes selle ära teeks.

                                Comment

                                Working...