[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #361
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    jajaja sa mängid ju 50bb deep, my bad.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #362
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      saatsin pm-i sulle, loodan ,et saad aidata. ty

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #363
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Hey, juba oma uues kodus uues riigis ?

        Lükka pilte ka üles oleks lahe vaadata :D.

        Edu !!

        Comment

        • Priito
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 121

          #364
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Ja samas ootaks mõningaid ulmegraafikuid ka

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #365
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Tänasest hakkab grind pihta. Praegu veel ulmegraafikuid ei ole, aga amsterdamis sai kivis peaga veidi sooja tehtud ja mängisin ühe tüübi bodogi kontoga, kelle juures me peatusime, ning tõmbasin NL100-s vist ca 3k käega 11BI üles. Päris täpselt ei mäleta, sest olin ikka suht kinni (aegajalt vaatasin oma kaarte valesti ja korra bluffisin enda arust ca potsize river beti, kui olin auku rea kokku tõmmanud ning ei saanud aru, miks peale villaini calli pot mulle tuli jms) aga igaljuhul oli seal tase selline, et järgmise kuu alguses teen ise ka sinna konto ja hakkan oma "kevadeks NL1k" plaani ellu viima.

            Pilte veel ei ole, praegu peatume ajutises majas ja ca 2 nädala pärast kolime villasse, kus tõenäoliselt kevadeni grindime.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #366
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Kuhu sa kolisid?

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #367
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                hispaania läksid seltskonnaga (noname, käsnakalle ja poku vist ka)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #368
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Kaua teil seal plaanis olla? (hispaanias)
                  What about Qlimax? 4kesi lähetegi?

                  Igaljuhul hispaania on parim koht üldse, kus olla. nii ,et glglg ja elage mõnnalt seal! Kohati võib päris ilusaid tussusi ka seal olla..

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #369
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    Kaua teil seal plaanis olla? (hispaanias)
                    What about Qlimax? 4kesi lähetegi?

                    Igaljuhul hispaania on parim koht üldse, kus olla. nii ,et glglg ja elage mõnnalt seal! Kohati võib päris ilusaid tussusi ka seal olla..
                    Vähemalt Amsterdamis punastelaternate tänaval oli väga kenasi

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #370
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Praegu on plaanis suve alguseni siin olla. Qlimaxile lähen siit üksi, lendan Eestisse ja sealt sõbraga Amsterdami. Ilusaid naisi võib leida küll, aga kohalike sõnul on nad sel juhul kas turistid või immigrandid.

                      Täpsem asukoht on Hispaanias Malaga ja Marbella vahel.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #371
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Kõik ootavad kyllakutseid.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #372
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                          Praegu on plaanis suve alguseni siin olla. Qlimaxile lähen siit üksi, lendan Eestisse ja sealt sõbraga Amsterdami. Ilusaid naisi võib leida küll, aga kohalike sõnul on nad sel juhul kas turistid või immigrandid.

                          Täpsem asukoht on Hispaanias Malaga ja Marbella vahel.
                          Seal kus kõige pöörfim rand on, ja üldse supersweet. Been there.

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #373
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            Seal kus kõige pöörfim rand on, ja üldse supersweet. Been there.
                            +1 torremolinos ma

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #374
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Kuidas seal talved muidu on, jaanuaris-veebruaris peab jope ikka selga ajama? Mis kuust alates rannas suvitamise jaoks ilm parajaks läheb?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #375
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                minuteada peaks hetkel olema kuskil 20 - 25 kraadi (päeval) seega rannas saaks lösutada rahulikult, jaanuar -veebruar peaks keskmine temp. olema kuskil 12C. Rahulik sügisjopp peale ja hea olla.

                                Comment

                                Working...