[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #346
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Vb maha jäänud jutust aga 6-max?

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #347
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Pole veel oma 6-maxi projekti ellu viinud, panin kõvasti raha erinevate stakede alla ning tänu viimasele live cashi hävingule pidin osa rollist välja kandma. Kui staked läbi saavad, siis tõenäoliselt alustan 6max/HU projektiga mingil väiksemal saidil.

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #348
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Täna sain 4 qlimaxi piletit ära ostetud. Hommikul ei saanud kuidagi Tartust tulema ja pidin lootma selle peale, et kui Hollandis kell 13.00 on, siis meie aeg võiks tund aega ees olla :P Jõudsin täpselt 11.00 Tartust väljuva bussi peale, nii kiire oli, et isegi kusel ei jõudnud käia. Õnneks ei tahtnud minusuguse parmu kõrvale keegi istuda (ainuke vaba koht vist, mis bussis lõpuks oli :D) ja sain kenasti kogu tee, pea kõrvalistmel, magada ning ei pidanud kusehäda ja kõhukrampide käes kannatama. Tallinna jõudes ja paar sõõmu värsket õhku hingates mõtlesin, et kannatan ehk koduni ka ära ja istusin esimese tulika takso peale, ütlesin aadressi ja viskasin tagaistmele pikali. Taksos läks olemine ikka tõeliselt raskeks ja kuna koju jõudes oli maja ees paar inimest, siis lendasin kiirelt uksest sisse, sõitsin liftiga oma viimasele korrusele, käpet tuppa ja wc potti kallistama. Kell oli tol hetkel 13.50. Sain oma hädad umbes 5 minutiga ära aetud ja 13.55 tegin arvuti lahti, võtsin Qlimaxi kodulehe ette ja tänasin jumalat, et Eesti aeg ongi hollandi omast tund aega ees. Refreshisin lehte kuni kell 14.00 lõi ja viskas ette kirja, et olen 7 minuti pikkuses ootejärjekorras. Ootasin oma aja ära, registreerisin ja maksin ning olingi õnnelik piletite omanik. Vaatasin veel huvi pärast, et nüüd oli ootejärjekord juba mitu tundi ja ilmselt oleksin kasvõi pool tundi hiljem koju jõudes piletitest ilma jäänud.

        Lõpp hea, kõik hea ja 27. november ootab mind ees mu elu parim pidu.

        [YOUTUBE]jI0rtuFrCL0[/YOUTUBE]

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #349
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          pidid ju freakyga koos taksoga tln minema :D

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #350
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
            pidid ju freakyga koos taksoga tln minema :D
            Me hossiga tulime 10.00 bussiga

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #351
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Kuu ei ole veel päris läbi, aga kunagist punase joone teemat jätkates teeks kokkuvõtte septembrist:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Võiks arvata, et enamasti on see joon tõusnud tänu laudade alustamisele ja HU mängimisele ning tõesti, kuni 3 mängijaga lauas on non-SD joon kõvasti kõrgem kui SD joon:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Varem on millegipärast olnud probleeme kasumi näitamisega shorthanded lauas (4-6 mängijat), aga see leak on edukalt ületatud ning ka siin on punane jooneke plussis, kuigi enamus kasumist on tulnud showdownilt:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ja nüüd FR lauad (7-9 mängijat). Võiks arvata, et mida rohkem mängijaid lauas, seda madalam on non-SD joon, aga:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tuleb välja, et ka "you check I bet, you bet I raise" stiili harrastades on võimalik kasumit näidata. Kahju, et suutsin vähemalt 2 korda korralikult tilti minna ja tänu sellele on graafik veidi swingine ning ei peegelda 100% minu stiili ja selle eeliseid ning leake, aga töötan jätkuvalt oma mindseti kallal. Ehk koidab kunagi päev, kui halb jooks ja paar beati mind enam endast välja ei vii :)

              Üldiselt tunnen, et olen see kuu failinud, esiteks on volüüm jäänud väga tagasihoidlikuks, teiseks jääb see kuu mitmekordselt parimale alla ning kolmandaks ei ole winrate ka teab mis hea, isegi 3BB/100 ei suutnud saavutada. Siiski on veel 2 päeva aega seda parandada. Kui ainult neid paari tildihoogu poleks olnud..

              Millegipärast tunnen ennast fishina, sest olen siiamaani oma NL100-s kinni, kõrgemal pole hakkama saanud, mängin neid 50bb laudu, mida peetakse üldiselt rakeback prode mängumaaks ning mindset on ka kaugel ideaalsest. Ja mis põhiline, ei arene pokkerimängijana. Aga ehk juba lähitulevikus tuleb läbimurre ja arenguhüpe ning viin oma tunniteenistuse uuele tasemele..

              Comment

              • QKulgur
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 484

                #352
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                kuna lubatud video ära teed?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #353
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  tahtsin sama küsida.
                  ja lisaks veel:

                  "Tuleb välja, et ka "you check I bet, you bet I raise" stiili harrastades on võimalik kasumit näidata."

                  Kas sellega liiga looseks ei lähe? Muidugi paraneb sellega non-SD joon ja kas graafikud liiga swingiseks sellise playga ei lähe?

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #354
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Kõva mees, pole midagi öelda!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #355
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Millegipärast tunnen ennast fishina, sest olen siiamaani oma NL100-s kinni, kõrgemal pole hakkama saanud, mängin neid 50bb laudu, mida peetakse üldiselt rakeback prode mängumaaks ning mindset on ka kaugel ideaalsest. Ja mis põhiline, ei arene pokkerimängijana. Aga ehk juba lähitulevikus tuleb läbimurre ja arenguhüpe ning viin oma tunniteenistuse uuele tasemele..
                      Ole kasvõi maailma suurim fish või rakebackpro ning mängi kasvõi 2NL. Niikaua kui leiva lauale tood ja jõuad Qlimaxi peol käi ei oma eelnev erilist tähtsust.

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #356
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        tahtsin sama küsida.
                        ja lisaks veel:

                        "Tuleb välja, et ka "you check I bet, you bet I raise" stiili harrastades on võimalik kasumit näidata."

                        Kas sellega liiga looseks ei lähe? Muidugi paraneb sellega non-SD joon ja kas graafikud liiga swingiseks sellise playga ei lähe?
                        Preflop ma ei ole loose, täislaudades on see kuu vpip/pfr 13/11 ainult. Swingid on korrelatsioonis tildiga, ilma tildita ei tule ka swinge.

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #357
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          money won with showdown on madal ja whitoutshowdown on kõrge, kas see võib ka tähendada seda et sa lähed tihti showdownile(ehk sa ei foldi riveris tihti?)
                          e: kui foldime riveris siis won withoutshowdown langeb kõvasti ju? või ma eksin.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #358
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Pigem barreldab ise riverit vms.

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #359
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Algselt postitas onuark Vaata postitust
                              money won with showdown on madal ja whitoutshowdown on kõrge, kas see võib ka tähendada seda et sa lähed tihti showdownile(ehk sa ei foldi riveris tihti?)
                              e: kui foldime riveris siis won withoutshowdown langeb kõvasti ju? või ma eksin.
                              Non-SD joon tõuseb ainult siis, kui me võidame poti ilma showdownita ja langeb siis, kui me kaotame poti ilma showdownita. Kui ma lähen tihti showdownile, siis ei mõjuta see non-SD joont, aga kui foldiks riveris tihti, siis langetaks see non-SD joont kõvasti.

                              Üldiselt on nii, et flopis otsustan ära, kas annan kohe alla või lasen 2-3 barrelit ning kui pot kasvab, siis enam väga lihtsalt lahti sellest ei lase, enne kasutan fold equityt ja shoven ülekaartidega kui teen check-foldi. Kuna stack on suht väike ja mängin ainult top 10% rangega, siis on loogiline, et mul on väga tihti piisavalt equityt ja showdown valuet mängimaks agressiivset stiili. Showdown winnings ongi sellepärast madalam, et omajagu kordi jooksen ka parema käe otsa, aga usun, et sellise stiili vastu teevad vastased rohkem vigu kui fit'n'fold mängija vastu. Ja kuna stacki vähenedes peaks ka hea mängija edge halva mängija suhtes vähenema, siis võib praeguse winratega tegelikult päris rahul olla.

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #360
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Täna proovisin videot teha, aga selle peale jooksis arvuti esimest korda oma 9-kuuse eluea jooksul kokku. Eks proovin millalgi uuesti.

                                Comment

                                Working...