[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #226
    Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Vahepeal sai veidi pidutsetud, laivi mängitud ja nüüd paar päeva kodulülas Eismas orkaani tagajärgi likvideeritud (ei tea, miks pidi just minu küla kõige suurema laastamistöö vastu võtma). Nüüd olen pokkeri lainel tagasi.

    Lõpuks tuli mõistus koju tagasi - ma ei saa aru, mida perset ma mõtlesin, kui tegin full ringis 150k kuu ja kohe järgmine päev hakkasin 6maxi mängima.. No milleks lõhkuda midagi, mis perfektselt töötab? Nüüdsest on ainult full ring ja ei mingit jamamist ega katsetamist enam! Tuleb see rakeback pro mindset endast välja juurida ja VPP-de tagaajamise asemel winrate't kasvatama hakata. Natuke siiski oli 6maxist kasu ka, hakkasin mängima veidi laiema rangega ja kui varem mängisin ainult bet-bet-bet stiili, siis nüüd varieerin mängu palju rohkem.

    Juuni oli ainuke kuu, kui ma mängisin algusest lõpuni distsiplineeritult ja järjepidevalt ning nii kavatsen nüüd ka jätkata. Väikse eesmärgi püstitan ka - aasta lõpuks tahan kokku saada piisava profiti, et osta vähekasutatud Audi S5.

    Tänane uus algus:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kogun sutsu vormi ja siis teen lõpuks selle video ka ära, mida kõik on vist juba väsinud ootamast..

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #227
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      nuts eesmärk

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #228
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Oi, ilus unistus. Ma jumaldan s-audisid. Endal juba 4-s audi istumise all (hetkel s6) ja ühtegi muud autot endale osta ei plaani.
        Hobiautoks kavatsen ühe RS2 või väga korraliku 20v 200 mingi aeg saksast ära tuua :)

        Comment

        • QKulgur
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 484

          #229
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          mehed teavad millest räägivad, endal kah olnud s4, s6 ja nyyd jälle s4:)

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #230
            Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Tegelikult päriselus olen ma märksa sõbralikum ja loomulikult võtan ma su nõuandeid alati kuulda ning mõtlen nad läbi. Mu varasemad vastused olid lihtsalt kerge level/rebel image creating, mitte midagi isiklikku ja kindlasti mitte midagi vaenulikku.
            miks?

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #231
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Ah ma ei teagi. Võibolla sellepärast, et oli tekkinud mingi trots tänu sellele, et mind shortstackimise päevil igatpidi alavääristada püüti. Enamuse jaoks on vist 50bb lauad ka "shortstackimine", aga kuna seal on võrreldes 100bb laudadega fishe palju rohkem ja häid laudu jätkub ka kuni NL400 kindlasti, siis ei näe põhjust enam midagi muutma hakata ja jään oma liistude juurde.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #232
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Kogu suve graafikut HEM'ist viitsid postitada?

                Comment

                • Blackbirds
                  FPP Pro
                  • May 2010
                  • 206

                  #233
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  lifetime on 8,5k$. Praegu on 4,5k$ downswing.

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #234
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                    lifetime on 8,5k$. Praegu on 4,5k$ downswing.
                    Rakeback on 40k$. WTF is your point?

                    Comment

                    • Blackbirds
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 206

                      #235
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      võtsin graphi kahe lausega kokku.

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #236
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                        võtsin graphi kahe lausega kokku.
                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        WTF is your point?

                        Comment

                        • Blackbirds
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 206

                          #237
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                          Kogu suve graafikut HEM'ist viitsid postitada?
                          ....

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #238
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                            lifetime on 8,5k$. Praegu on 4,5k$ downswing.
                            [ ] Kogu suve graafik.

                            Millegipärast tunnen ennast NL100-s kunnina, aga NL200 laudades oli eile täielik fishi tunne.. Tase on ikka tohutult erinev nendes kahes limiidis. Muutsin veidi oma strateegiat preflop raise osas - kui varem tõstsin EP pealt 4bb, MP pealt 3bb ja LP pealt 2,5 siis nüüd tõstan igalt positsioonilt 2,5 ja avardasin oma preflop raising range't. Tundub, et see jääb kuskile 15/12 kanti. Samuti vähendasin 3beti suurust. Nii on rohkem postflop mängu ja arendan enda oskusi ja eelist selles, sest siiamaani on mu mängustrateegia põhiliselt preflopiga piirdunud :/

                            Tildiga olen ikka veel kimpus, aga vaikselt hakkab juunikuine mindset taastuma ja küll see PTR-i graafik ka uuesti tõusma hakkab ning ilkujatel suu kinni paneb.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #239
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              why not igalt poolt 3 panna

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #240
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                keep it cool, küll tõuseb veel taevasse !!

                                GL

                                Comment

                                Working...