[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #196
    Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mul oli just -10bi @ nl200 50bbtamises...mmm i know what u feel
    gl sir

    teinekord võtame paar drinki :D
    Drink kuluks ära küll, tule Tallinna

    Comment

    • Viski
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 393

      #197
      Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Kuna videot saab ? Ma olen fännpoiss.

      Comment

      • 50CandyJoe
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 253

        #198
        Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Algselt postitas Viski Vaata postitust
        Kuna videot saab ? Ma olen fännpoiss.
        +1

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #199
          Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
          Nice runbad oli täna, ligi 20BI alla EV. Tore viis puhkuselt naasta. Õnneks ei lase ~200BI bankroll tujul väga langeda, nädala lõpuks grindin tagasi.
          BI = 100BB või 50=BB?

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #200
            Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Minu BI ehk 50bb. Sai veidi tildatud ka peale sellist jama (PTR-is nüüd järjekordne jõnks sees), aga nüüd on sellega ühel pool ja solid grind võib jätkuda. Kuigi täna tõmmati peale turni AI-d 1-outer riverisse (ei mäletagi enam sellist juhust varasemast), kusjuures see oli üle pika aja esimene set over set olukord, kus mul oli kõrgem set. Mõtlesin juba, et löön käega ja lähen FR-i juurde tagasi, aga kuna näen 6maxis rohkem raha ja võimalusi, siis annan endale veel ühe võimaluse tildist üle olla ning arendan strateegiat ja kogun VPP-sid. Tänu kahepäevasele halvale jooksule ja tildile olen see kuu 6-maxiga miinuses, aga samas sessioonide lõikes on 2-le miinussessile vastu panna 10 pluss-sessi. Kõik taandub lõpuks ikkagi mindsetile ning kui seda biidin, siis biidin ka vastaseid.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #201
              Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              ma üsna kindel, et 50bb

              fuck me, jõudsid ikka ette.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #202
                Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Mõnikord näitab Stars ka oma helgemat palet :) Või siis hakkan lihtsalt 6-maxile pihta saama..

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #203
                  Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  Käisime sõbraga park kasinnis.

                  Brag:

                  Jäime mõlemad 10k plussi.

                  Beat:

                  Pean tunni aja pärast tööle minema.

                  Variance:

                  Mingi hetk olime mõlemad mitu kilo miinuses. Mängisime põhiliselt 5-handed, vahepeal veidi 6-handed ja viimased tund aega 3-handed. Fishe lauas polnud, peale meie enamasti ainult pargi regularid.

                  Solid BBV post imo.

                  PS. Jõin ära 12 rummcolat ja viskasin üle 500 tippi, sest baaridaam oli stonecold nuts! Kasumist arvestasin selle juba enne bragi maha.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #204
                    Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Lol nice post,

                    GL ! :D

                    Comment

                    • macroTilt
                      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                      • May 2010
                      • 629

                      #205
                      Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Käisime sõbraga park kasinnis.

                      Brag:

                      Jäime mõlemad 10k plussi.

                      Beat:

                      Pean tunni aja pärast tööle minema.

                      Variance:

                      Mingi hetk olime mõlemad mitu kilo miinuses. Mängisime põhiliselt 5-handed, vahepeal veidi 6-handed ja viimased tund aega 3-handed. Fishe lauas polnud, peale meie enamasti ainult pargi regularid.

                      Solid BBV post imo.

                      PS. Jõin ära 12 rummcolat ja viskasin üle 500 tippi, sest baaridaam oli stonecold nuts! Kasumist arvestasin selle juba enne bragi maha.

                      kena 6htu/post, harra
                      keep up the good work!

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #206
                        Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Jõudsin tööle. Magamise asemel vahtisin tund aega kvaliteetset lesbiporri ja kuulasin hardstyle'i (tiivustatuna HCC airport jami elamustest).

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #207
                          Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          come on:) milleks sulle töö? näed isegi et sa ei võta seda just eriti tõsiselt, biidid pokkerit piisavalt hästi, et ajaraiskamisest loobuda ju? selle asemel saaksid praegu magada ja õhtuseks sessiks koguda end :P

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #208
                            Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            Tänan muretsemast :)

                            Nädal veel täiskohaga tööl käia, siis 4 nädalat poole kohaga ja edasi ootab elukutselise pokkerimängija karjäär koos kõigi murede ja rõõmudega.

                            PS. Võtsin tööle padja kaasa, kohe saan meilidele vastatud ja teen väikse uinaku.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #209
                              Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              GL ! :)

                              Õpid ka kuskil?

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #210
                                Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                Ei õpi, ainult elukool :) Baka lõpetamine jääb paari aasta taha ja sõjaväes sai ka juba ammu ära käidud.

                                Comment

                                Working...