[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #181
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    videot palun

    Comment

    • Viski
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 393

      #182
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Algselt postitas Tuul Vaata postitust
      videot palun
      +1

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #183
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Olen nüüd paar tunnikest 6maxi 24tablenud ja esmamulje põhjal on tegemist jõhkralt swingise mänguga. Kui full ringis kõikus asi tavaliselt paari BI ulatuses, siis nüüd ei ole mingi ime, kui ühe sessi jooksul mingi hetk lihtsalt ükski käsi ei pea, flopile pihta ei saa ja villain kõike hitib ning lühikese ajaga on -10BI tõsiasi, siis aga kõik muutub ja sama kiirelt on 10BI tagasi võidetud ja veidi pealegi. Aga hakkan vaikselt kohanema ja kui praegust winratet hoida suudaks, siis on kindlasti tegemist märksa kasulikuma asjaga kui full ring. Kuna käsi tuleb tunnis poole rohkem, siis on nii võidud kui rakeback tunni kohta märksa suuremad.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kuna lubatud sai, siis üritan video see nv ära teha. Loodetavasti on ikka meeles, kuidas ma full ringi mängisin :)

        Valusa beadi sain ka nädalavahetusel - suutsin selja päikse käes ära kõrvetada ja nüüd raibe sügeleb nii mis hirmus. Katsuda/kratsida/sügada aga ei saa, sest see teeb asja veel hullemaks. Nüüd ma siis treenin iseloomu ja kannatan ning proovin mitte välja teha.

        See kuu läheb täiesti töö nahka, aga nüüd on juba suht kindel, et hiljemalt septembrist olen täiskohaga pokkeripro. Arvutasin juba välja, et kui 5 kuud keskmiselt 200h kuus 24tableda NL100 6maxi 50bb laudades, siis on SNE tõsiasi..

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #184
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Mis stattidega 6maxi lased?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #185
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Mõtlesin sama küsida. Üsna jubedad usun :D

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #186
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              21/17 poissi pole siin vist lootust leida :)

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #187
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Statid on umbes 15/13 ja 3bet 8,5

                Videot see nv siiski ei tule, kuna jõudsin juba ära unustada, et ees ootab suvilatripp sõpradega. Sotsiaalelu ongi kuidagi kokku kuivanud ja kuna see kuu mingist volüümist midagi välja ei tule ning nädala sees nühin tööd teha, siis mingu ka nädalavahetused. 100k kätt tahaks siiski kokku saada, et mingi sissetulek ka säiliks.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #188
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  Millal see siis tuleb?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  GT-R 'ist on küll tore unistada, aga tõenäoliselt kuulan siiski mõistuse häält ja võtan sellise vähekasutatud isendi. Seda enam, et kuskilt kunagi lugesin, et mõistlik auto maksumus on kuue kuu sissetulek.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • kip
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 256

                    #189
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Kuidas regidega lood on 6max 50bb laudades? Rohkem, vähem kui FRis?

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #190
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      Algselt postitas kip Vaata postitust
                      Kuidas regidega lood on 6max 50bb laudades? Rohkem, vähem kui FRis?
                      Ma päris täpselt ei oska veel öelda, aga tooks sellise võrdluse - FR'is oli lauas 1-2 fishi, 3-5 shorti ja 2-3 50bb regi. 6maxis on lauas 1-2 fishi, 1-2 shorti ja 1-2 regi. Häid laudu on rohkem ja fishe protsentuaalselt lauas rohkem, aga võibolla liigituvad mõned esmapilgul fishid ka hiljem regideks :P

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #191
                        Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        vb see nädala lõpp tulen sind segama :)
                        aga ma lasen ainult 6 lauda nii et don't worry

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #192
                          Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          Tule, mulle meeldib eestlasi light3bettida ja bluff4bettida :)

                          Standardpäev oli täna, haigelt swingine nagu alati. Mindset saab kõva trenni..

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #193
                            Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            proovisin vist esimest korda elus multitableda 50bb stackidega nl100s.
                            ytleme nii, et suht huvitav kogemus.

                            Asja teeb huvitavaks see, et pidevalt peab uusi laudu võtma, kui kuskil on duubel saadud vms, ehk pidevalt tuleb tegutseda.

                            Ma arvan siiamaani, et nö liinitöölised peaksid vahelduseks vahepeal midagi uut ja huvitavat proovima. See toob tagasi moti, et eelmine "liinitöö" oli ikka jube hääää.
                            Kusjuures meil oli sellel teemal vestlus @ Baltic Festivali welcoming partyl. Paljud Eesti pokkerimängijad arvasid, et nii peabki tegema :)

                            Seega, vahepeal 100bb pealt üle minna 50bb peale....its nice.
                            Mäng on hoopis teine. Regside ajusid toorelt nussida, lollllllololololllll (olgugi et ma vihkan shortstackereid, kui nad minu vastu mängivad :D)

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #194
                              Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              Nice runbad oli täna, ligi 20BI alla EV. Tore viis puhkuselt naasta. Õnneks ei lase ~200BI bankroll tujul väga langeda, nädala lõpuks grindin tagasi.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #195
                                Re: [NL100 6max 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                mul oli just -10bi @ nl200 50bbtamises...mmm i know what u feel
                                gl sir

                                teinekord võtame paar drinki :D

                                Comment

                                Working...