[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #121
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Pool kuud sai läbi ja kuna eile puhkasin, siis olen suts graafikust maas. Täna mõtlesin ka puhata ja läksin vara magama, aga ärkasin juba kell 4 üles ja kuna uni oli läinud, siis vaatamata üsna nirudele laudadele hakkasin mängima. Enamus laudu oli sellised: mina, 1-2 50bb regi, 4-5 20bb regi ja 1-2 fishi. 2 fishiga laud oli ikka juba päris õnnistus. Ometi tegin 4200 kätt 5,72BB/100 - puhanuna ja mõttega asja kallal olles on mängul ikka kohe teine minek. Enamus kasumist tuli siiski uutes laudades 1-2 vastase vastu, kuna täislaudades tegin 2 viga, mis maksid stacki - QQ-ga pre allin AA vastu ja K high flopil callisin fishi checkreraise allini KQ-ga olles teda preflop isoleerinud. Näitas AK.

    Üks fish, kellelt uues lauas üle 100$ ehk 2 stacki võitsin, tahtis HU teha ja kuna olin just sessi lõpetamas, siis panin lauad kinni ja tegime mõned käed. Ta oli väga tight/passive ja raha sealt eriti ei saanud, paar kätt kus pott kasvas, riverdas ta ära ja nii jäin 10 taala miinusesse. Ei tahtnud PTR-is miinussessi saada ja nii tegin veel veidi HU-d, viimane käsi, mis HU sessi ka plussi viis, oli selline:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kuu graafik SD/nonSD joontega on selline:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nii väikse stackiga full ringis ei ole mitte mingisugust võimalust nonSD joont üle nulli saada, sest see õnnestuks ainult bluffides s.t. ilma showdownita potte maha võttes. Fold equity aga praktiliselt puudub (sealt mu kasum tight mänguga tuleb ka). 3bet / fold to 3bet statid tänavate kaupa 50bb mängus ei oma mingit rolli, flopil on selge, kas käsi lõppeb allini või check/foldiga, mõnel juhul bet/fold. Veidi teine maailm kui 100bb+ mängud.

    PTR graafiku kohta niipalju, et varem tuli kasum rakebackist (arvesta umbes 50% rakest, mis PTR andmetel makstud) ja mis laudades võitsin, selle tiltasin HU-d mängides maha. Nüüd aga mängin distsiplineeritult ja optimaalselt, kasutades ära kõike, mida ära kasutada annab - shortide leake, oma tight imaget 50bb regide silmis ja fishide oskamatust.

    Poole kuu kasum hetkel siis 4800$ ja kõik võimalused on säilinud lõpetada kuu 10k$+ kasumiga. Mängitud 53,25h.

    Videost veel niipalju, et ilmselt teen mõlemad variandid ära, esimese üritan hiljemalt kuu lõpuks valmis saada. See nädal on kiire, üritan coachitavat aidata ja laupäeval on poissmeestepidu (õe tulevase mehe) ning pean aega leidma ka enda mängu jaoks. Coachitav on PTR-i andmetel teinud elu parima päeva, +107$. Well played :)

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #122
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      see pole normaalne enam, palju sul parima kuu profit on? :)

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #123
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        emm.. Praegune ongi parim kuu..

        Mais tuli koos rakebackiga ca 5k$.

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #124
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          väga ilus graafik (y)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #125
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Tõesti vägev! Näha on, et tegemist on aruka inimesega ja hea, et enam ei shortstacki.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #126
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              Algselt postitas Tuul Vaata postitust
              pärast pealerääkimisega jah

              Ma rääkisin oma arvamuse ja suht pikalt.

              E:Nice graph!
              Last edited by noname; 16.06.10, 13:58.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #127
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                emm.. Praegune ongi parim kuu..

                Mais tuli koos rakebackiga ca 5k$.
                Praegune kuu on Sul just bad beat, nüüd mõistad, et SS'imine on idiootne tegevus võrreldes miskise stackiga mängides ja raiskasid 1.5 milli kätt mõttetusele

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #128
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  Kahjuks on sul õigus.. Aga parem hilja, kui mitte kunagi.

                  Comment

                  • arvamusliideripoeg
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 45

                    #129
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Praegune kuu on Sul just bad beat, nüüd mõistad, et SS'imine on idiootne tegevus võrreldes miskise stackiga mängides ja raiskasid 1.5 milli kätt mõttetusele
                    Tegelikult ei ole vahet, kui suure stäkiga SSS lauas istud, v.a. kui lauas istub +20bb fish või tohmanregular. Reeglina on mängus siiski 20bb enamusel.

                    Aga sellegipoolest edu ja jälgin läbi PTR su edulugu. Hetkel on graafiku liikumine lihtsalt püstloodis kosmosesse ja tõesti sündinud on uus täht.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #130
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      oot palju käsi sa kuus lased/tahad lasta?

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #131
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        See kuu tahaks lasta 150k käsi ja edaspidi peaks see jääma iga kuu miinimumeesmärgiks. Tundides teeb see ca 115h.

                        Hetkel 75k käsi ja täpselt 5k$ profit.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #132
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          Ulme vend, aga kas nagu hiiter on ka või ongi tunne, et laseksid iga kuu pohhuilt ~5k profitit ? :D Noh mõned downswingid ka sekka, aga ikkagi :D

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #133
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            Ma ei tea kas oled juba kuskil varem maininud, aga mind huvitab, kui palju sa teooriat õppinud oled, videosid vaadanud, raamatuid lugenud või on sul tõesti kõik tulnud enamasti praktika pealt?

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #134
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              Mingis teemas maiinis sm112, et on lugenud kaasaegsemaid e-booke...

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #135
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                Ausaltöeldes ei tunne, et hiiter oleks, jooks on kül tsipa üle keskmise, aga olen selle ka nö ära teeninud, kuna eelmine aasta jooksin shortstackides miljoni käe peale 5k$ alla EV. Usun küll, et edaspidi tuleb iga kuu 5k$+ mängulist kasumit ja peaaegu samapalju rakebacki. Vähemalt eesmärk on edaspidi iga kuu kokku 10k$+ teenida :)

                                Teooriat olen omajagu õppinud, olen lugenud kaasaegseid ebooke, nagu Provoker mainis, samuti vaadanud videoid. Aga kuna 50bb lauad on starsis alles uus asi ja selle kohta eraldi õppematerjali pole, siis strateegia olen põhimõtteliselt ise oma kogemusi kasutades üles ehitanud. Palju on see seotud matemaatikaga - handrangede hindamine ja equity arvutamine. Seda on vaja, sest väga palju on preflop allin olukordi (tänu shortidele) ning elulise tähtsusega on villain õige handrange peale panna ja oma käe equityt hinnata ning vastavalt sellele edasi käituda. Postflop mängu on rohkem kui 20bb-ga mängides, aga siiski on see oluliselt lihtsam kui 100bb+ mängudes.

                                Eile tuli lõpuks üks tagasilöök ehk downswing. Ühelt poolt tõmmati päris palju 2, 3, 5 outereid ära ja teiselt poolt kaotasin nn setupidega - vist 6 korda sain set over set pähe, korra set vs flopatud rida jms. Kordagi ei flopanud ise suuremat setti. Sellega kaasnes lõpuks mindseti meltdown ja nii lasin 16k käsi järjest, jäädes ca 300$ miinusesse. Kui mindset poleks kannatanud, oleks ka sellise ülisita jooksuga kokkuvõttes kindlasti plussi jäänud, aga inimene pole kahjuks robot. Vähemalt sain korralikult VPP-sid ehk rakebacki ja liikusin sammukese edasi milestone boonuse suunas. Winrate kannatas päris palju, langedes 2,75BB peale, aga mis teha. Täna tegin lühikese, 3300 käelise sessi, ja kuna lauad olid reedeõhtuselt kuldsed, jooksin jälle 7BB/100.

                                Comment

                                Working...