Tangu vajab abi ja nõu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TanguTera
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 22

    #16
    Re: Tangu vajab abi ja nõu

    Hetkel mitte. Alustan vaikselt uuesti NL5-est ainult ja püüan 100-150$ kokku ajada NL10-ne jaoks.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #17
      Re: Tangu vajab abi ja nõu

      vähemalt 20BI oleks soovituslik limiidi vallutamiseks :)

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #18
        Re: Tangu vajab abi ja nõu

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        vähemalt 20BI oleks soovituslik limiidi vallutamiseks :)
        vahest kõlbab 1BI ka

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #19
          Re: Tangu vajab abi ja nõu

          vähemalt 20BI oleks soovituslik limiidi vallutamiseks :)
          Algselt postitas mkva Vaata postitust
          vahest kõlbab 1BI ka
          :)

          Comment

          • TanguTera
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 22

            #20
            Re: Tangu vajab abi ja nõu

            Pole võimalik ka 10-20BI-ga alustada, pigem 1-2Bi-ga , tuleb lihtsalt elu ettevaatlikult võtta nagu varemgi :)
            Õhtul panen natuke $$ peale ja proovin korralikult mängida :)

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #21
              Re: Tangu vajab abi ja nõu

              tahad mängida lauas scarde moneyiga?

              Comment

              • TanguTera
                Räme Fish
                • Mar 2010
                • 22

                #22
                Re: Tangu vajab abi ja nõu

                Moneyscare küll pole, kui tuleb juurde $ siis tuleb kui ei siis ei ja peab mõnepäevase õppepausi taas :)

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #23
                  Re: Tangu vajab abi ja nõu

                  Algselt postitas TanguTera Vaata postitust
                  Moneyscare küll pole, kui tuleb juurde $ siis tuleb kui ei siis ei ja peab mõnepäevase õppepausi taas :)
                  Võta kohe terve kuu vabaks ja kanna soliidne br peale. See 1-2BI jutt ei ole mõistlik.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #24
                    Re: Tangu vajab abi ja nõu

                    Siis hakkadki nii laskma v? Et kaks päeva mängid,tõmbad bustoks ja siis 2 päeva õppid ..

                    lol jutt indeed

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #25
                      Re: Tangu vajab abi ja nõu

                      Algselt postitas TanguTera Vaata postitust
                      Pole võimalik ka 10-20BI-ga alustada, pigem 1-2Bi-ga
                      Õhtul panen natuke $$ peale ja proovin korralikult mängida :)
                      See peab olema level ja väga kõrge.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #26
                        Re: Tangu vajab abi ja nõu

                        Äkki tal on mingi täiesti uus süsteem!

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #27
                          Re: Tangu vajab abi ja nõu

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          See peab olema level ja väga kõrge.
                          Või on tal oma kasutajanime suurnune mõtlemine?

                          Comment

                          • TanguTera
                            Räme Fish
                            • Mar 2010
                            • 22

                            #28
                            Re: Tangu vajab abi ja nõu

                            Algselt postitas mkva Vaata postitust
                            Või on tal oma kasutajanime suurnune mõtlemine?
                            Õpi õigekirja

                            No kunas kõik väidavad , et pokker on oskusmäng, siis peaks teoorias ju piisama ka ühest BI?
                            Kuid online pokker on ikkagi nii rigged, et suht pohh, et flopist julmalt ees oled ja siis turn-river kõik vajaliku toob vastasele.


                            Jah olen vägagi kindel on live pokker on oskusmäng, kuid online on ikkagi suures osas õnnemäng. Suht vahet pole kas käes AK või 23, kui on õnn sinupoolt siis saad poti omale, kui õnne pole jääd ilma.

                            Siin mõned mainisid, mis mängid min sisseostuga, selleks , et kui saad midagi normaalset, QQ-KK-AA, et saad enam - vähem südamerahuga allin lükata , kunas 99% , et keegi hitib paremat :)

                            Ja camoon, kuidas saab olla igas käes põmst lauda tulla A või K ...

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #29
                              Re: Tangu vajab abi ja nõu

                              Kui see 1. aprilli nali, siis ma läksin küll õnge

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #30
                                Re: Tangu vajab abi ja nõu

                                Algselt postitas TanguTera Vaata postitust
                                Õpi õigekirja

                                Siin mõned mainisid, mis mängid min sisseostuga, selleks , et kui saad midagi normaalset, QQ-KK-AA, et saad enam - vähem südamerahuga allin lükata , kunas 99% , et keegi hitib paremat :)
                                Keegi ei kaota 99% ajast , mitte keegi !! Pealegi kui sul on min BI lauas , siis arvata on ,et sind callitakse rohkem ,sest mängijad on ennast suht commitinud juba ,kui nad raise teevad. oleks sul 200bb lauas siis keegi isegi ei mõtleks umbes 77-ga sinu pf all inni callida.

                                Ma sain ka täna sellist pasarahet tunda,et halb hakkab ..aga kuna mul on BANKROLL siis mõtlen , see oli täna , homme on uus päev.

                                Comment

                                Working...