Tangu vajab abi ja nõu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TanguTera
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 22

    #46
    Re: Tangu vajab abi ja nõu

    Mõtlesin küll korraks , et call, kuid siis jäin mõtlema , et potis niivõrd vähe $ (minu poolt mingi 4), et lisa 10 oleks mõttetu olnud.

    Eks ta vist nii ole, et flopis mõtled vaikselt meelitada, ja turn-river annavad vastasele magusa käe :) Aga jah, eks vigadest õpitakse :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #47
      Re: Tangu vajab abi ja nõu

      pf suuremalt, flop suuremalt, turn suuremalt

      Comment

      • TanguTera
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 22

        #48
        Re: Tangu vajab abi ja nõu

        Väga loll call?

        Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.25 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP3 (t1455)
        CO (t1440)
        Button (t1545)
        SB (t1440)
        BB (t1500)
        Hero (UTG) (t2055)
        UTG+1 (t1680)
        MP1 (t825)
        MP2 (t1560)

        Hero's M: 45.67

        Preflop: Hero is UTG with K, A
        Hero bets t120, 7 folds, BB raises to t450, Hero calls t330

        Flop: (t915) 7, 2, J (2 players)
        BB bets t1050 (All-In), Hero calls t1050

        Turn: (t3015) 3 (2 players, 1 all-in)

        River: (t3015) A (2 players, 1 all-in)

        Total pot: t3015

        Results below:
        BB had Q, Q (one pair, Queens).
        Hero had K, A (one pair, Aces).
        Outcome: Hero won t3015


        Edit: 6-es SNG ja 2 koht :)
        Edit2: 7-es SNG ja 7 koht :)
        Edit3: 8-s SNG ja 3 koht :)
        Edit4: 9-s SNG ja 4 koht :)
        Last edited by TanguTera; 10.04.10, 03:36.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #49
          Re: Tangu vajab abi ja nõu

          Preflop loll ja flopis veel lollim. Preflop nupud sisse ja kui on flip, siis las õnnejumalanna teeb oma tööd.

          Comment

          • TanguTera
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 22

            #50
            Re: Tangu vajab abi ja nõu

            Olen tihti näinud, preflop allin-e AK-ga, kui suur on tõenäosus % , et võidad käe? 50-50?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #51
              Re: Tangu vajab abi ja nõu

              Siin on sulle vajalik abimees http://www.cardplayer.com/poker-tool...r/texas-holdem

              Comment

              • TanguTera
                Räme Fish
                • Mar 2010
                • 22

                #52
                Re: Tangu vajab abi ja nõu

                Kui sul on AK, enne sind on fold, teed 4xBB tõste, keegi läheb 3-5$ allin sellepeale, siis on ju targem foldida?
                Kaotad küll 4xbb kuid samas callides on 50% võimalus kaotada 3-5$ lisaks ju?...

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #53
                  Re: Tangu vajab abi ja nõu

                  see mis % on, sõltub ikka vastase kaartidest..

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #54
                    Re: Tangu vajab abi ja nõu

                    Algselt postitas TanguTera Vaata postitust
                    Kui sul on AK, enne sind on fold, teed 4xBB tõste, keegi läheb 3-5$ allin sellepeale, siis on ju targem foldida?
                    Kaotad küll 4xbb kuid samas callides on 50% võimalus kaotada 3-5$ lisaks ju?...
                    no kui ainult 50% võimalus on kaotada siis easy call, raha juba ju potis ja 50% kordadest võidad

                    Comment

                    • TanguTera
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 22

                      #55
                      Re: Tangu vajab abi ja nõu

                      SNG-s
                      10-nes ja 9-s :S
                      11-nes ja 6-es :S
                      12-nes ja 2-ne :)
                      13-nes ja 3-mas :)
                      14-nes ja 5-es :S (see sai turbo võetud, kuigi tavaline on ikka parem )
                      (sai tehtud superturbo sng 3,5+0,25$ ja õnnestus kolmas koht saada :) )
                      Kuigi rohkem sellist hullu ei taha teha :D
                      Seega 15-sng-d kokku :)

                      Comment

                      • TanguTera
                        Räme Fish
                        • Mar 2010
                        • 22

                        #56
                        Re: Tangu vajab abi ja nõu

                        Sai nüüd suigutud see aeg, ning nädal tagasi õnnestus FT-s saada turnalt 6-nda koha eest 126$. See siis muidugi 95% kandsin välja, ja jääk 5% läks bad beati alla magama... no lõpus viimased sendid juba tiltis allin :D

                        Tobe küsimus, seda on vist paljud küsinud, kuid küsin ikka :) , kas on reaalne mingi 500$ kuus pokkeriga teenida, et ära elatada ennast?

                        Mis limiidilt tuleks alustada selleks, ning palju peaks olema algne bankroll?

                        Hetkel ise juba detsembrikuust töötu, ning hetkeseisus suht nutune olukord, mõttes juba kogu maine vara maha müüa ja inglismaale või kuhugi minna tööd otsima vms... kuid naise ja lapse olemasolu teevad asja keeruliseks....

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #57
                          Re: Tangu vajab abi ja nõu

                          (räägin cashgame poole pealt)
                          kui sa oled töötu, siis võib oletada, et sul on võimalik tööpäevadel mängida ~5h, see teeks kuus kokku 100h pokkerit, s.t $500 teenimiseks peaks su hourly olema $5.

                          oletades, et su skill on keskmine (2PT\BB) - ei crushi aga breakeven ka ei ole ja sa mängid 500 kätt tunnis, siis sobiv limiit oleks sulle NL25.

                          lisaks $500 mänguga teenitud profitile saaksid ka 27% rakebacki puhul ka ca $200-$300 extra.

                          Normaalne bankroll oleks 30-50 buyinni, see teeb mingi $750-1250.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #58
                            Re: Tangu vajab abi ja nõu

                            Algselt postitas tdx Vaata postitust
                            (räägin cashgame poole pealt)
                            kui sa oled töötu, siis võib oletada, et sul on võimalik tööpäevadel mängida ~5h, see teeks kuus kokku 100h pokkerit, s.t $500 teenimiseks peaks su hourly olema $5.

                            oletades, et su skill on keskmine (2PT\BB) - ei crushi aga breakeven ka ei ole ja sa mängid 500 kätt tunnis, siis sobiv limiit oleks sulle NL25.

                            lisaks $500 mänguga teenitud profitile saaksid ka 27% rakebacki puhul ka ca $200-$300 extra.

                            Normaalne bankroll oleks 30-50 buyinni, see teeb mingi $750-1250.
                            Aga see eeldab ideaalis ikkagi puhverraha, niimoodi noatera peal, et PEAD limiiti biitima ja kogu profiti cashoutima, mõjub selle volüümi juures mindsetile päris karmilt. Kui ikka mingi kuu tuleb downswing ja 500 asemel oled näiteks ainult 150$ plussis (rääkimata võimalikust miinusest, et ainult RB ongi kogu sissetulek), aga raha on ilgelt hädasti juurde vaja, siis võid mängides lollusi tegema hakata.

                            Comment

                            • TanguTera
                              Räme Fish
                              • Mar 2010
                              • 22

                              #59
                              Re: Tangu vajab abi ja nõu

                              Hetkel toksin 20$-ga UB-s.
                              Üle 100$ bankrolli sisse laduda ei saa, seega plaanis FT-s rushi mängida NL10-t. Eks näis kuidas välja kukub :D

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #60
                                Re: Tangu vajab abi ja nõu

                                24-tabledes 6max NL2 on hourly 5$ üpriski pika sämple peale, kui käed peavad siis 12$+

                                Comment

                                Working...