[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #151
    Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

    imelik dude oled kohati

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #152
      Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      imelik dude oled kohati
      +1, jätad sellise inimese mulje kes mängib pokkerit volüümi, aga mitte raha pärast (jättes välja kõik need RL goalid mida sa siin proovid crushida:D)

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #153
        Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

        Terve elu olen selline. ;D

        Ma ei volüümi pärast, see lithsalt selline orienteeruv märge. Vahepeal 4-5h mängu päevas lihtsalt liialt palju. Proovin jaotada kuu peale ühtlasemalt. Mul tuli pmst poole kuuga 45k käsi täis juba. :S

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #154
          Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

          Kuidas sa oma mängu täiustad ja impuuvid sel ajal, kui sa laudades ei ole?

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #155
            Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

            Algselt postitas mkva Vaata postitust
            Kuidas sa oma mängu täiustad ja impuuvid sel ajal, kui sa laudades ei ole?
            no raamatuid ei loe veel.. kuigi varsti on plaanis. :)

            praegusel ajal vaatan videosid.. või siis analüüsin oma mängu (kaotatud/võidetud käsi)

            TÄNA : Tegin depo FTP-sse ja kolisin ümber. Täitsa meeldib kuigi pean softiga veel harjuma. Busto ei ole, kuigi olen saanud biite cashis jne.. :D aga rohkem ise võitnud. Ja plussis. Ristijesusega tegin HU ja õnnestustus võita. :P :D Nüüd uuesti BRM austama ja NL10 mängima! :)

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #156
              Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Ristijesusega tegin HU ja õnnestustus võita. :P :D
              Mina see polnud. Ei kasuta FTP-s seda nime, HU-d ei mängi ja kui mängiks, siis ma ei kaotaks :D

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #157
                Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Mina see polnud. Ei kasuta FTP-s seda nime, HU-d ei mängi ja kui mängiks, siis ma ei kaotaks :D
                :o

                MU FAIL: kardaanirist oli; D
                Last edited by raunsz; 05.05.10, 13:29.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #158
                  Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                  raunsz sulle teadmiseks, et praegusel kellaajal on AINULT regularid laudades. Just käisin vaatamas.. kohutav olukord.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #159
                    Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    raunsz sulle teadmiseks, et praegusel kellaajal on AINULT regularid laudades. Just käisin vaatamas.. kohutav olukord.
                    Ma mängin õhtuti. :) Mulle meeldib regularidega mängida muidu.

                    EDIT: SORRRY, oli ikkag kardanirist, mitte ristijesus :D
                    Last edited by raunsz; 05.05.10, 13:28.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #160
                      Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                      Viimasel ajal HeadsUp hakkanud mängima (pisut). No veits ei austa BRM-i, aga mängin väikseimas võimalikus HU limiidis, seega no offence. Praegu päris hästi. Starsis 2-3 päevaga +300 taala. FTP-s kaotasin kõik ühe huvitava käega. Mul AKs, flopp QT8, 2 mastikaarti. Vastane raise, ma 3bet, ta 4 bet ma AI. näitas 44 :D ja mulle ei tulnud ei ässa, ei kunni, ei jaaku, ei ärtut. Päris julge move oli temalt. Või läksin turnis AI, ei mäletagi, igatahes kõik temale ülekaardid. :S

                      edit: lugesin oma teksti läbi ka, suht fishi jutt ;D
                      Last edited by raunsz; 06.05.10, 15:31.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #161
                        Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                        300 daala. Jumala hea tulemus ju!!! :P

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #162
                          Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                          obv, pmst 2 päevaga ka.
                          Ma ei tea, see NL50 HU istub kuidagi. Ma suht tight ainult, vb mõnes mõttes scary money tunne või siis ainult nutsiga, top paariga, kahe paariga (sette olen vist 2tk ainult saanud 500 käe peale, rida ja flushi ka 3-4x) julgen bettida. Vajab harjumist, aga väga tulu toov on olnud küll seni. Samas vb varsti busto, eks näeb. :P

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #163
                            Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                            Minu arust küll nagu väga kõva :P
                            Poleks paha võtta välja ca 3000 eeki kahe päeva töö eest :)

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #164
                              Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                              Ma vaatan, et KristjanLaasi HU stake on paljudele inimestele mingi motivatsiooni laksu andnud

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #165
                                Re: [NL10] raunsz'i teekond hallitanud rollerist bemmini

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Minu arust küll nagu väga kõva :P
                                Poleks paha võtta välja ca 3000 eeki kahe päeva töö eest :)
                                tglt see toimubki nii, et mingi 20-30 minutiga saad ca 500 eek jne :D

                                Comment

                                Working...