micro HU grind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nylander
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 175

    #1

    micro HU grind

    .Olen mängind hobikorras pokkerit juba üle aasta (freerollid, lived sõpradega, mängurahaga starsis). Raha peale hakkasin mängima detsembrist kui tegin esimese depo 50 taala. Pokkeriteadmised olid väga pealiskaudsed ja obv positsioonidest ega value võtmisest , BR managamentist ei teadnud midagi mis tõttu ei läind vic kuudki kui mängisin ennast ilusasti nulli. 2 nädalat tagasi tegin uue depo , vahepeal olin abi saanud oma tuttavalt kes on hetkel NL25 grinder. Aga obv kuna BR management natuke lonkas siis hakkas asi allamäge minema.Tilitisin päris mõnusalt sng-des kus variatsioon tappis mind pmst. Kuna ka sõber ei suutnud kõiki leake leida siis üritan foorumi abiga ja olematu BR-ga pmst nullist ehk umbes 30 dollarist alustada sammsammult ülespoole liikumist NL2 st.
    Alustan alguses 6 max-ga 4 lauda korraga ja üritan esimesed nädalad NL2 mängu korralikult mõistma hakata.
    Samuti oleks väga oodatud näited sellest mis geniaalseid käike NL2 uunod teevad
    Last edited by Nylander; 13.03.10, 07:15.
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #2
    Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

    Edu ja jõudu selle raskel teel

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

      Alustasin ka NL2st, kuigi ma mängin fullringi ja roll oli suurem (33$). Edu!
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #4
        Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

        10$ga on nl2 vägagi võimalik ennast üles mängida, hetkel alustasin FTPs BRi kasvatamist 25$ pealt siis. Edu igastahes!

        Comment

        • Nylander
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 175

          #5
          Re: idiot move =? arvestades et vastas oli maniac 70/30 uuno

          Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 565114
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (BTN): $3.00
          SB: $3.18
          BB: $2.00
          UTG: $0.96
          MP: $4.26
          CO: $9.43

          Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with A J
          1 fold, MP calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $0.10, 2 folds, MP calls $0.08

          Flop: ($0.23) 8 T 6 (2 players)
          MP bets $0.25, Hero calls $0.25

          Turn: ($0.73) K (2 players)
          MP bets $0.30, Hero calls $0.30

          River: ($1.33) 2 (2 players)
          MP checks, Hero bets $2.35 all in, MP folds

          Final Pot: $1.33
          Hero mucks A J
          Hero wins $1.28
          (Rake: $0.05)
          Last edited by Nylander; 02.03.10, 14:31.

          Comment

          • foreverer
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 22

            #6
            Re: idiot move =? arvestades et vastas oli maniac 70/30 uuno

            Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
            Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 565114
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            Hero (BTN): $3.00
            SB: $3.18
            BB: $2.00
            UTG: $0.96
            MP: $4.26
            CO: $9.43

            Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with A :diamond J :diamond
            1 fold, MP calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $0.10, 2 folds, MP calls $0.08

            Flop: ($0.23) 8 T :diamond 6 (2 players)
            MP bets $0.25, Hero calls $0.25

            Turn: ($0.73) K (2 players)
            MP bets $0.30, Hero calls $0.30

            River: ($1.33) 2 (2 players)
            MP checks, Hero bets $2.35 all in, MP folds

            Final Pot: $1.33
            Hero mucks A J of :diamonds
            Hero wins $1.28
            (Rake: $0.05)
            NL2 suht mõttetu mingeid herocalle ja bluffe teha minuarust, ja statte ka vaadata.
            http://forumserver.twoplustwo.com/78...micros-430637/
            Soovitan selle teema läbi lugeda.

            Comment

            • Nylander
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 175

              #7
              Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

              ty foreverer,

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #8
                Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

                Jep.
                Alustasin ise ka NL2st Starsis 8$ ning hetkel oleks bankroll ca 400-500 vahel, kui poleks vahepeal raha välja võtnud :)
                Mina isiklikult soovitaks väiksema rahaga alustada full ringist ja osta kasvõi poole summaga sisse, ehk siis 1$ ning teha vaid robotiliigutusi. Kui piisavalt raha koos, kolida NL5 ja hakata juba mõtlema.

                Ahjaa, vaata kindlalt ka Ranka tabelit! :)

                Comment

                • Nylander
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 175

                  #9
                  Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  Jep.
                  Alustasin ise ka NL2st Starsis 8$ ning hetkel oleks bankroll ca 400-500 vahel, kui poleks vahepeal raha välja võtnud :)
                  Mina isiklikult soovitaks väiksema rahaga alustada full ringist ja osta kasvõi poole summaga sisse, ehk siis 1$ ning teha vaid robotiliigutusi. Kui piisavalt raha koos, kolida NL5 ja hakata juba mõtlema.

                  Ahjaa, vaata kindlalt ka Ranka tabelit! :)
                  yenni nii palju kui lugesin su päevikut oli sul ka rough and bumpy road alguses mida sa muutsid oma mängus?

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #10
                    Re: idiot move =? arvestades et vastas oli maniac 70/30 uuno

                    Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
                    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 565114
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    Hero (BTN): $3.00
                    SB: $3.18
                    BB: $2.00
                    UTG: $0.96
                    MP: $4.26
                    CO: $9.43

                    Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with A J
                    1 fold, MP calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $0.10, 2 folds, MP calls $0.08

                    Flop: ($0.23) 8 T 6 (2 players)
                    MP bets $0.25, Hero calls $0.25

                    Turn: ($0.73) K (2 players)
                    MP bets $0.30, Hero calls $0.30

                    River: ($1.33) 2 (2 players)
                    MP checks, Hero bets $2.35 all in, MP folds

                    Final Pot: $1.33
                    Hero mucks A J
                    Hero wins $1.28
                    (Rake: $0.05)
                    Fold flop ja next hand please. Ei ole mõtet sinu jaoks täiesti mööda läinud flopil callida, et pärast bluffida, NL2-s kohe kindlasti mitte imo. Seega tundub see mulle pikas perspektiivis raha põletamisena neid bette maha callides. Sel puhul läks hästi, et vastane foldis, aga sellist mängu ära sisse harjuta

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #11
                      Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

                      Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
                      yenni nii palju kui lugesin su päevikut oli sul ka rough and bumpy road alguses mida sa muutsid oma mängus?

                      Ma arvasin, et mu vastased on targad ning mängivad head pokkerit.
                      Ma eksisin. RÄNGALT!
                      Nad on üsna tobud. Ning nende käike ei saa loogikaga võtta, sest ma usun, et neil puudub see.

                      Seepärast võtsin esialgse nelja/kuue laua asemel lahti 16-24 lauda ning tegin lihtsalt robotlikke liigutusi, et edasi liikuda! :)

                      Comment

                      • sawcrish
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 166

                        #12
                        Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

                        nl2 ja ranka tabel ei ole kõige tootvam 6maxis.
                        Aga muidu kui Full ringi lased siis ranka tabel väga hea.

                        Lisan veel full ringi kohta, et nl2 võid väga vabalt limpida sisse iga pocket paariga alla TT.
                        Nl2 lihtsalt vennad ei tee sulle mingeid tõsteid pres ja sa saad enamus ajast limbiga juba floppi ja kui sul väike pocket ja limbid ning kari limpereid flopis ja sa hitid seti ja mingi oss top paari siis ta läheb väga kergelt su tõstetega kaasa.

                        Esialgu mängi TAG stiili 12/10 , 12/8
                        Aga edaspidi nl2 on tootvam stiil 15/5 nt.

                        Comment

                        • Nylander
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 175

                          #13
                          Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

                          Proovin siis mõnda aega FR vaatab mis välja tuleb

                          Comment

                          • Nylander
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 175

                            #14
                            Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit''''''''''

                            kas ma tegin midagi valesti või oleks olnud võimalik seda olukorda kuidagi teisiti ka mängida?

                            Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 565603
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            BB: $2.85
                            UTG: $0.60
                            Hero (UTG+1): $2.50
                            MP: $2.65
                            CO: $2.78
                            BTN: $0.35
                            SB: $3.08

                            Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG+1 with A A
                            1 fold, Hero raises to $0.08, 3 folds, SB calls $0.07, 1 fold

                            Flop: ($0.18) 8 5 3 (2 players)
                            SB checks, Hero bets $0.14, SB calls $0.14

                            Turn: ($0.46) 2 (2 players)
                            SB checks, Hero bets $0.40, SB calls $0.40

                            River: ($1.26) 6 (2 players)
                            SB checks, Hero bets $1, SB raises to $2.46 all in, Hero calls $0.88 all in

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #15
                              Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

                              Arvatavasti sai ta rea kokku aga mina oleksin sarnaselt toiminud!

                              Comment

                              Working...