.Olen mängind hobikorras pokkerit juba üle aasta (freerollid, lived sõpradega, mängurahaga starsis). Raha peale hakkasin mängima detsembrist kui tegin esimese depo 50 taala. Pokkeriteadmised olid väga pealiskaudsed ja obv positsioonidest ega value võtmisest , BR managamentist ei teadnud midagi mis tõttu ei läind vic kuudki kui mängisin ennast ilusasti nulli. 2 nädalat tagasi tegin uue depo , vahepeal olin abi saanud oma tuttavalt kes on hetkel NL25 grinder. Aga obv kuna BR management natuke lonkas siis hakkas asi allamäge minema.Tilitisin päris mõnusalt sng-des kus variatsioon tappis mind pmst. Kuna ka sõber ei suutnud kõiki leake leida siis üritan foorumi abiga ja olematu BR-ga pmst nullist ehk umbes 30 dollarist alustada sammsammult ülespoole liikumist NL2 st.
Alustan alguses 6 max-ga 4 lauda korraga ja üritan esimesed nädalad NL2 mängu korralikult mõistma hakata.
Samuti oleks väga oodatud näited sellest mis geniaalseid käike NL2 uunod teevad
Alustan alguses 6 max-ga 4 lauda korraga ja üritan esimesed nädalad NL2 mängu korralikult mõistma hakata.
Samuti oleks väga oodatud näited sellest mis geniaalseid käike NL2 uunod teevad
J
T
(2 players)

Comment