Re: [NL100 FR]Grinding for living
Mul HEM-iga oli kunagi ka jamasi siis ostsin PT3 ja hakkasin seda kasutama ja pole probleeme.Hemiga mul HUD ei funkand ja ei viitsind nussida sellega,varem oli ka hud-iga probleeme olnud,aga siis sain korda kuidagi.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Mul HEM-iga oli kunagi ka jamasi siis ostsin PT3 ja hakkasin seda kasutama ja pole probleeme.Hemiga mul HUD ei funkand ja ei viitsind nussida sellega,varem oli ka hud-iga probleeme olnud,aga siis sain korda kuidagi.



Comment