[NL200 FR,6max]Grinding for living

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #46
    Re: [NL100 FR]Grinding for living

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    fck mul ka kõik standard viimane reliis hemist .. aga noo n2itab mingi et ma olen vapsjee miinuses, kuigi tegelt plussis .. just sick :D

    Mul HEM-iga oli kunagi ka jamasi siis ostsin PT3 ja hakkasin seda kasutama ja pole probleeme.Hemiga mul HUD ei funkand ja ei viitsind nussida sellega,varem oli ka hud-iga probleeme olnud,aga siis sain korda kuidagi.

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #47
      Re: [NL100 FR]Grinding for living

      Seni on kuu alanud suht positiivselt ja umbes pool kuu eesmärgist on täidetud.(2500 $ kasumit on eesmärk)
      Viimased 3 päeva mänginud 6maxi starsis(viimased 2000 kätt graafikult )
      6max-i mängides pole varem eriti hästi läinud ja kahjumisse jäänud.
      Praegu mängin veel 6 maxi edasi ja tundub et on ikka raskem kui Full ring,aga huvitavam on mängida kindlasti.
      Turnadega see kuu natuke miinuses,aga kuu lõpuks proovin ikka plussi saada.
      Selle kuu graafik siis:

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #48
        Re: [NL100 FR]Grinding for living

        Pärast selle kuu head algust,sain halba runi tunda ja ka tilti(mindseti tuleb muuta)ja kogu kuu alguse kasumi kaotasin.Viimane nädal olen saanud mängu käima ning otsustasin ka 650 $ bonuse starsis ära teha ja full tilti kolida,pole 100 % kindel aga tundub hea variant praegu.Panin tähele et olympicus seisis mul väike osa bankrollist,millega otsustasin 25 $ buy iniga turnat teha ja 3 koha hittida ning 700 $ saada.Mängisin veel 535 $ olympicu 1 M$ GTD turnat(satikalt ticket),kus kukkusin pärast 5h 30 min mängimist välja AQ vs AJ vastu millest oli kahju sest jäin 300 kohale ja 200 olid rahades.Turnadega see kuu kuskil +500$.Stakesin treqeq 155 $ eest kümnele 5.5 rebuy turnale ja sain sealt 563.31$ kasumit,mille üle on hea meel.
        Nüüd veel tõenäoliselt 2-3 päeva mängin see kuu ja siis reedel egiptusesse puhkama,aga seal võibolla teen ka mõne turniiri.
        Ostsin endale ka uue läppari nädal tagasi,mis arvate sellest?:


        Viimaseda 7 päeva pokkeris mis ka selle kuu kogukasum cashis põhimõtteliselt,rohkem käsi ei saa panna,sest teised käed mis kuu algul on tehtud asuvad lauaarvutis:

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #49
          Re: [NL100 FR]Grinding for living

          mõtlesin endale samasuguse läppari soetada. hetkel ainult ei jagu cashi :D

          Comment

          • DaBeat
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 404

            #50
            Re: [NL100 FR]Grinding for living

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            mõtlesin endale samasuguse läppari soetada. hetkel ainult ei jagu cashi :D
            Suht norm läppar,aga ei oska väga võrrelda,sest varem pole läpparit eriti kasutanud.
            Pokkeri jaoks piisab küll.

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #51
              Re: [NL100 FR]Grinding for living

              see sale24.ee on ülihea pood, esiteks müüvad delle, mis on normid läpparid ja seal hinnad ka madalamad kui delli ametlikus poes või teistes arvutipoodides

              Comment

              • DaBeat
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 404

                #52
                Re: [NL100 FR]Grinding for living

                Märtsi kuu:
                Kokku mängisin 30 000 kätt,graafikul saan hetkel näidata ainult 13 000 kätt,sest 17 000 kätt on teises arvutis.Kuid need viimased 13 000 kätt näitavad selle kuu kasumit cashis,kuna ülejäänd kätega jäin breakeven seisu.

                +563$ stake kasum
                +ca 500 $ turnadega
                +650 $ bonus(2 kuu peale kokku tegin)
                +1259 $ cash game
                =2972 $ Märtsi kuu kasum



                Aprilli kuu eesmärgid:
                *Vähemalt 50 000 kätt
                *Vähem tilti
                *Rohkem enda mängu analüüsimist.
                *Kolida starsist ära.
                Last edited by DaBeat; 06.04.10, 15:41.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #53
                  Re: [NL100 FR]Grinding for living

                  Kuhu kolid?

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #54
                    Re: [NL100 FR]Grinding for living

                    Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                    Ostsin endale ka uue läppari nädal tagasi,mis arvate sellest?:
                    sale.ee müüb "refurbished" tooteid mu meelest. Oleneb täiesti isendi ajaloost ja mis tal viga on olnud. Koduarvutiks kõlbab küll.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #55
                      Re: [NL100 FR]Grinding for living

                      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                      Kuhu kolid?
                      +1

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #56
                        Re: [NL100 FR]Grinding for living

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                        sale.ee müüb "refurbished" tooteid mu meelest. Oleneb täiesti isendi ajaloost ja mis tal viga on olnud. Koduarvutiks kõlbab küll.
                        suht imelik. kas ostja sellest teadlik ei peaks olema? vaatasin nende koduka läbi ja isegi väikses kirjas ei leidnud sellekohast infot kuskilt.
                        aga tnx infi eest kilu6

                        Comment

                        • DaBeat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 404

                          #57
                          Re: [NL100 FR]Grinding for living

                          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                          Kuhu kolid?
                          Full tilt on praegu kõige tõenäolisem variant ja ilmselt nädala pärast mängin seal rush pokeri.

                          Comment

                          • DaBeat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 404

                            #58
                            Re: [NL100 FR]Grinding for living

                            Kavatsen edaspidi Holdemi kõrvalt hakkata õppima ka omahat vahelduseks.
                            Sellepärast tellisin täna endale 2 raamatut fpp punktide eest:
                            Secrets of Professional Pot-Limit Omaha by Rolf Slotboom
                            Advanced Pot-Limit Omaha by Jeff Hwang
                            Võite raamatusoovitusi ja erinevaid lehekülgi anda omaha õppimiseks.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #59
                              Re: [NL100 FR]Grinding for living

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              suht imelik. kas ostja sellest teadlik ei peaks olema? vaatasin nende koduka läbi ja isegi väikses kirjas ei leidnud sellekohast infot kuskilt.
                              aga tnx infi eest kilu6
                              Ma ei saa seda tegelikult kinnitada, võibolla enam pole.
                              Kodulehel neil tõesti märget pole, kusjuures mõnel isendil on eraldi Refurbished juurde kirjutatud.

                              Aga DaBeat võib kommenteerida, kas garantiitingimused on samad, mis tavalistel Eestis müüdavatel Dellidel (sh garantiiremondi kestus ja remontimise koht - Eesti)?

                              Comment

                              • DaBeat
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 404

                                #60
                                Re: [NL100 FR]Grinding for living

                                Pole kaua aega midagi kirjutanud,sest mai kuus sai väga vähe mängitud ja kuu lõpus alles hakkasin korralikult grindima.
                                Põhiliselt ikka mänginud NL50-NL100 Starsis ja paar päeva tagasi liigutasin ka osa rollist PKR pokkerisite,kus mäng on ikka hoopis teistsugune ja täna sain esimest korda üle väga pika aja rolli NL200 jaoks kokku,seal mängin 6 max NL200.
                                Tase on väga fishine ja algul on hea harjuda seal kõrgema limiidiga.
                                Starsis liigun NL200 peale natuke hiljem,praegu NL50-NL100 plaanis ikka lasta.
                                Juuni kuu eesmärk siis 50 000 kätt ja NL200 regulariks hakkata.
                                Full tilti Rush pokerit mängisin väga vähe,ei istu see eriti.


                                Kas keegi oskab öelda kuidas saab graafikud ühendada?
                                Panen kiirelt siis ka graafikud:
                                Stars:Starsis 10k kätt on teises arvutis seal profit 200 $


                                PKR:

                                Comment

                                Working...