[NL200 FR,6max]Grinding for living

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #31
    Re: [NL100 FR]Grinding for living

    Mulle ei meeldi 3 betida rohkem siin,kuna mu 3 bet % on päris suur late positsioonis.Nõrgemate kätega kulutaks lihtsalt rohkem raha.

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #32
      Re: [NL100 FR]Grinding for living

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      hero on BB ja donk on CO seega ta võib stealida ja callib sellise "3beti" iga kaardiga maha.
      Aga palun valgustage mind mis käe peale te panete vastase?
      TT,JJ,QQ,KK,AA olid käed mis tundusid loogilised.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #33
        Re: [NL100 FR]Grinding for living

        Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
        TT,JJ,QQ,KK,AA olid käed mis tundusid loogilised.
        mulle oleks need loogilised siis kui mängiks regulari vastu mitte isiku vastu kes arvatavasti on fish

        Comment

        • DaBeat
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 404

          #34
          Re: [NL100 FR]Grinding for living

          No mingi QJs ja A9s vb aga rohkem väga ei oska panna siia range.
          Pigem arvasin just JJ,QQ,AA.Kuid muidugi võib range palju suurem olla ning ma arvan et enamjaolt oleme ees siin sellepärast tegin turni-s raise ka.
          Peale reraise enam foldimis ruumi väga polnud ning läksin all in lootes näha JJ,QQ.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: [NL100 FR]Grinding for living

            Kui sa oop nii vähe 3betid, kas nad sind lightilt maha ei calli?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #36
              Re: [NL100 FR]Grinding for living

              sul eurolauad hemi sassi ei aja? mul küll rsk ajavad, hem hakkab konkreetseid aiateibaid n2itama

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #37
                Re: [NL100 FR]Grinding for living

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                sul eurolauad hemi sassi ei aja? mul küll rsk ajavad, hem hakkab konkreetseid aiateibaid n2itama
                kuidas eurolaudades tase on? kangem kui taala omades või sama? ma olen ka mõtlema hakanud, et peaks euro laudasid juurde vaatama.. taalalaudadest ei leia piisavalt loose laudasid

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #38
                  Re: [NL100 FR]Grinding for living

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Kui sa oop nii vähe 3betid, kas nad sind lightilt maha ei calli?
                  Kusjuures ei calli,ise ka natuke imestanud selle üle.
                  Tundub nagu ei oleks vahet kas tõstan 3 $ pealt 8-11 $ peale.
                  Kuid väike vahe siisgi on et 4 bete tehakse rohkem(kuid siisgi vähe) ja see mulle meeldib.

                  Comment

                  • DaBeat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 404

                    #39
                    Re: [NL100 FR]Grinding for living

                    Eurolauad mul Hemi küll sassi pole ajanud võibolla pead uue versiooni tõmbama.
                    Tihti peale on eurolaudades tase kehvem ja waiting listid lühiksemad.

                    Comment

                    • DaBeat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 404

                      #40
                      Re: [NL100 FR]Grinding for living

                      Viimased 2 päeva olnud miinuses nüüd,aga proovin täna teha pikema sessiooni õhtu poole,et mäng käima saada jälle.


                      $0.50/$1 No Limit Holdem
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG OpexPoker ($100)
                      UTG+1 Hero ($103.20)
                      MP1 inalg ($97)
                      MP2 mrchiphustlr ($65.95)
                      MP3 ssv5 ($46.30)
                      CO takiati ($100)
                      BTN Chris2556 ($136.30)
                      SB ValeTudo23 ($100)
                      BB Batmanian ($117.45)

                      Pre-Flop: ($1.50, 9 players) Hero is UTG+1 5 5
                      1 fold, Hero raises to $3, inalg calls $3, 2 folds, takiati calls $3, 3 folds

                      Flop: 10 5 6 ($10.50, 3 players)
                      Hero bets $7, inalg raises to $21, takiati folds, Hero calls $14

                      Turn: 9 ($52.50, 2 players)
                      Hero checks, inalg bets $30, Hero goes all-in $79.20, inalg goes all-in $43

                      River: K ($204.70, 2 players, 2 all-in)

                      Final Pot: $204.70
                      Hero shows three of a kind, Fives
                      5 5
                      inalg shows three of a kind, Nines
                      9 9

                      inalg wins $195.50 (net +$98.50)

                      Hero collects $6.20 (net -$97)
                      takiati lost $3

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #41
                        Re: [NL100 FR]Grinding for living

                        Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                        Eurolauad mul Hemi küll sassi pole ajanud võibolla pead uue versiooni tõmbama.
                        Enne kui hakkan taas HEM-iga jamama, sest igakord kisub see jamaks, küsiks kas sul ei ole siis nii, et eurod muutuvad ikka dollariteks HEM´is? Hiljem ei saa ma enam ise ka aru, palju on siis euro laudades tulnud ,palju dollari laudades, sest graafik ja muud ikka ainult $ märgiga.

                        Comment

                        • DaBeat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 404

                          #42
                          Re: [NL100 FR]Grinding for living

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Enne kui hakkan taas HEM-iga jamama, sest igakord kisub see jamaks, küsiks kas sul ei ole siis nii, et eurod muutuvad ikka dollariteks HEM´is? Hiljem ei saa ma enam ise ka aru, palju on siis euro laudades tulnud ,palju dollari laudades, sest graafik ja muud ikka ainult $ märgiga.

                          On ikka jah dollarites kõik,aga ei sega eriti,sest pole nii oluline igat senti jälgida palju kasumis.

                          Comment

                          • DaBeat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 404

                            #43
                            Re: [NL100 FR]Grinding for living

                            Lubasin küll turnasi mitte teha aga kipun ikka tagasi sinna,kui ei leia cashis piisavalt häid laudu.
                            Ja vähemalt ei pidanud kaua kannatama ja kukkusin kohe välja.


                            No Limit Holdem Tournament
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com
                            $30+$3

                            Stacks:
                            UTG johann091982 (4,631)
                            UTG+1 Hero (3,000)
                            MP1 bolkov76 (2,720)
                            MP2 jfctilteren (5,400)
                            MP3 torres28000 (2,825)
                            CO SERZH57 (1,370)
                            BTN brokenstar (485)
                            SB Andreil55 (4,050)
                            BB theone93 (3,039)

                            Blinds: 15/30

                            Pre-Flop: (45, 9 players) Hero is UTG+1 A A
                            johann091982 calls 30, Hero raises to 120, 3 folds, SERZH57 calls 120, brokenstar goes all-in 485, Andreil55 calls 470, 1 fold, johann091982 folds, Hero goes all-in 3,000, SERZH57 goes all-in 1,250, Andreil55 calls 2,515

                            Flop: 7 2 3 (7,915, 4 players, 3 all-in)

                            Turn: 6 (7,915, 4 players, 3 all-in)

                            River: 7 (7,915, 4 players, 3 all-in)

                            Final Pot: 7,915
                            Hero shows two pair, Aces and Sevens
                            A A
                            SERZH57 shows a pair of Sevens
                            5 10
                            brokenstar shows a pair of Sevens
                            A Q
                            Andreil55 shows a full house, Sixes full of Sevens
                            6 6

                            Andreil55 wins 7,915 (net +4,915)

                            johann091982 lost 30
                            Hero lost 3,000
                            SERZH57 lost 1,370
                            brokenstar lost 485

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #44
                              Re: [NL100 FR]Grinding for living

                              Täna leidsin nl1000 HU lauast ühe fishi kellega mängisin just nl100 FR,tal oli 100 $ nl 1000 lauas ning mõtlesin et gamblen veits ja proovin ta tühjaks teha.
                              Nii juhtusgi ja viimane käsi oli:
                              $5/$10 No Limit Holdem
                              2 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              SB Hero ($1,034.50)
                              BB easyrider219 ($65.90)

                              Pre-Flop: ($15, 2 players) Hero is SB J 8
                              Hero raises to $350, easyrider219 goes all-in $55.90

                              Flop: K K 9 ($415.90, 2 players, 1 all-in)

                              Turn: 4 ($415.90, 2 players, 1 all-in)

                              River: A ($415.90, 2 players, 1 all-in)

                              Final Pot: $415.90
                              easyrider219 shows a pair of Kings
                              6 8
                              Hero shows a pair of Kings - Ace+Jack kicker
                              J 8

                              Hero wins $415.40 (net +$65.40)

                              easyrider219 lost $65.90

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #45
                                Re: [NL100 FR]Grinding for living

                                fck mul ka kõik standard viimane reliis hemist .. aga noo n2itab mingi et ma olen vapsjee miinuses, kuigi tegelt plussis .. just sick :D

                                Comment

                                Working...