Re: [NL100 FR]Grinding for living
Mulle ei meeldi 3 betida rohkem siin,kuna mu 3 bet % on päris suur late positsioonis.Nõrgemate kätega kulutaks lihtsalt rohkem raha.
Mulle ei meeldi 3 betida rohkem siin,kuna mu 3 bet % on päris suur late positsioonis.Nõrgemate kätega kulutaks lihtsalt rohkem raha.
5 
6
2
Comment