Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Tulengi aga piletit ei osta, rongis mõtlen. Kui turka välja müüdud või late regamist vms ei ole - suva, camuga juba kokkulepitud :)
EDIT: ei näinud ülemisi poste, lol
Tulengi aga piletit ei osta, rongis mõtlen. Kui turka välja müüdud või late regamist vms ei ole - suva, camuga juba kokkulepitud :)
EDIT: ei näinud ülemisi poste, lol
TC

9
3
(
Pole ime, et nii pump oli. Rongis sitaks aega lakkuda ju.
Comment