[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #8491
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    i dare you! ;-)

    mine vegasesse, pane 10k enda kontole ja mängi läbi VPNi.


    edit: olen kuulnud, et ka vpni kasutades oled sa fcked

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #8492
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Millest ma ilma olen jäänud? miks ei tohi seal mängida või milles teema?

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #8493
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Mustast reedest jäid ilma, vedas sul :D

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #8494
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          keelatud on.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #8495
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Starsi jah mõtlesin. Laseb regada kontole aga kui tahad lauda istuda või turniirile minna siis ütleb: Meil on kahju aga PokerStars ei paku sinu piirkonnas pärisraha turniire. Lugesin su blogist, et mängisid Vegases ka netis aga see siis Merge vms. Tänud reageerimast igaljuhul.

            Comment

            • raidov
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 436

              #8496
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Kui keegi tahaks beti teha mis coveriks tripi kulud + kasum, et kontot ei panda kinni siis vabalt, muidu oleks nagu veitsa pointless :D

              Aga üldiselt ei ole küll kuulnud, et kellegil VPNiga probleeme oleks olnud ( vb ei ole hästi kuulanud :D) aga kui VAJA mängida ja tahad 100% safe olla siis VPN + Virtual machine ja no ainuke variant vahele jääda on füüsiliselt, sest Virtual machine nett on Eestis ja VMist välja ei saa ju Stars kuidagi teada mis toimub

              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab :D

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #8497
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Miks siis enamik prosid USA-st ära on kolinud ?

                Comment

                • raidov
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 436

                  #8498
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kui sa oled tuntud pro, siis tuleb ilmselgelt jama kui inimesed teavad, et usas elad... ja kui sellest kusagil foorumites räägid, et elan usas ja vpn ja annan kuuma siis tuleb ka ilmselt jama, sest keegi ikka tahab reportida vms.. 100% kindel, et on sitaks madalamate limiitide "prosid" kes ikka grindivad

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #8499
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    aga julgeksid mängida, kui 10k+ on kontol?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #8500
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Vastane on väga-väga suur vaal


                      $1/$2 No Limit Holdem
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG ($203) 102bb
                      UTG+1 ($77) 39bb
                      MP1 ($222.40) 111bb
                      MP2 ($206.92) 103bb
                      Hero (MP3) ($200) 100bb
                      CO ($83) 42bb
                      BTN ($152.20) 76bb
                      SB ($204.42) 102bb
                      BB ($196.52) 98bb

                      Pre-Flop: ($3, 9 players) Hero is MP3 6 6
                      4 folds, Hero raises to $6, 3 folds, BB calls $4

                      Flop: 6 Q J ($13, 2 players)
                      BB bets $6, Hero raises to $20, BB raises to $84, Hero goes all-in $194, BB goes all-in $106.52

                      Turn: 7 ($394.04, 2 players, 2 all-in)

                      River: 7 ($394.04, 2 players, 2 all-in)

                      Final Pot: $394.04
                      Hero shows a full house, Sixes full of Sevens
                      6 6
                      BB shows two pair, Queens and Sevens
                      Q 9

                      Hero wins $394.72 (net +$194.72)

                      BB lost $196.52

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #8501
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        aga julgeksid mängida, kui 10k+ on kontol?
                        obv ega stars siis seda 10k+ ära ei konfiskeeri ja kui mingi probleem peaks olema siis räägid ,et oli väikesel puhkusel ja kobid Eestisse tagasi...pealegi tundub starsi poliitika jube leebe,kui juba need chip dumping diblad oma raha ja kontod tagasi said siis mis veel tahta? + veel Madis oma mitme kasutajaga...Sel teemal meenub see vana kes sai 5,6 koht sellel 10m turniiril ja võitis 500k+,olles ise alaealine ,huvitav mis temast ja sellest rahast sai....

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #8502
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Selle poisi võit annetati organisatsioonidele mis tegelevad laste hasartmängurluse vastu võitlemisega lol. Nüüd on ta juba täisealine ja laseb starsis edasi.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #8503
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            korralik yhendus mõlemal pool on siis teamvieweri remote control on väga asjalik. 24-tableda päris ei saa aga mingi 8 lauda on lebo.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #8504
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas raidov Vaata postitust
                              Kui keegi tahaks beti teha mis coveriks tripi kulud + kasum, et kontot ei panda kinni siis vabalt, muidu oleks nagu veitsa pointless :D

                              Aga üldiselt ei ole küll kuulnud, et kellegil VPNiga probleeme oleks olnud ( vb ei ole hästi kuulanud :D) aga kui VAJA mängida ja tahad 100% safe olla siis VPN + Virtual machine ja no ainuke variant vahele jääda on füüsiliselt, sest Virtual machine nett on Eestis ja VMist välja ei saa ju Stars kuidagi teada mis toimub

                              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab :D
                              Ma olen küll kuulnud. Ja ei koli ainult tuntud prod ära, tavalised midstakes grinderid ka.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #8505
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Asi äkki selles, et kasutad ju ikka mingit hotelli WiFi`t, ehk on seda raskem petta? Ja eks valitus ole kah vast targem vähe kui meil :D.

                                Comment

                                Working...