[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #8461
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Mnjaa, hapu värk. Katsu ikka plaanidest kinni pidada, ega see edasi-tagasi pendeldamine edu tavaliselt ei too.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #8462
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Vastane preflop agro, kuid postflopi kohta info puudub.
      Tegemist pole vaalaga ega multitablejaga.




      $1/$2 Ante $0.40 No Limit Holdem
      6 Players


      Stacks:
      UTG ($513.11) 257bb
      Hero limpsib huuli (UTG+1) ($586.78) 293bb
      CO ($198.71) 99bb
      BTN ($313.74) 157bb
      SB ($203) 102bb
      BB ($1,046.50) 523bb

      Pre-Flop: ($5.40, 6 players) Hero limpsib huuli is UTG+1 K J
      1 fold, Hero limpsib huuli raises to $6, 3 folds, BB calls $4

      Flop: 10 Q 9 ($15.40, 2 players)
      BB checks, Hero limpsib huuli bets $10.59, BB calls $10.59

      Turn: 7 ($36.58, 2 players)
      BB checks, Hero limpsib huuli bets $29, BB raises to $64, ja mis edasi ?!?!?!

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #8463
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        mine all ini.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #8464
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          LOL, Äripäev ja Delfi majandus külvavad mind täna hommikul kuulsusega. Kuuldatavasti olin ka Skyplussi hommikuprogrammis olnud.






          Ranka, vaata mis ahelreaktsiooni sa oma uudisega käivitasid :D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #8465
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Isegi äripäevas :)

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #8466
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              ranka on eesti kuulsaim pokkeriajakirjanik nüüd?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8467
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                ranka on eesti kuulsaim ajakirjanik nüüd
                fyp

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8468
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  inb4 taipupole paneb pastilaale kannaga pöördelt..

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #8469
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    whatabout valitsev eesti meister...
                    ........ja sepapoiss?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #8470
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      ranka, ranka kuidas siis nii

                      pokkeri ranka
                      15.08.2012 11:51
                      Vaadake kui õnnelikult ta kaart jooksis .. nagu väike jumal .. õnnelik eeslipoiss

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #8471
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        LOL, Äripäev ja Delfi majandus külvavad mind täna hommikul kuulsusega. Kuuldatavasti olin ka Skyplussi hommikuprogrammis olnud.






                        Ranka, vaata mis ahelreaktsiooni sa oma uudisega käivitasid :D
                        Ma pakun, et artiklis sisalduv "Olympic-Online on esimene Eestis litsentseeritud internetikasiino ja -pokkerituba, mis alustas tööd 2010. aastal. Olympic-Online pakub pokkerimängu maailma suurimas pokkerivõrgustikus iPoker Network...." peaks vihjama, kelle huvides või kelle tahtel see ahelreaktsioon käivitati.

                        Turunduslikult hea lüke :).

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #8472
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Vastane preflop agro, kuid postflopi kohta info puudub.
                          Tegemist pole vaalaga ega multitablejaga.




                          $1/$2 Ante $0.40 No Limit Holdem
                          6 Players


                          Stacks:
                          UTG ($513.11) 257bb
                          Hero limpsib huuli (UTG+1) ($586.78) 293bb
                          CO ($198.71) 99bb
                          BTN ($313.74) 157bb
                          SB ($203) 102bb
                          BB ($1,046.50) 523bb

                          Pre-Flop: ($5.40, 6 players) Hero limpsib huuli is UTG+1 K J
                          1 fold, Hero limpsib huuli raises to $6, 3 folds, BB calls $4

                          Flop: 10 Q 9 ($15.40, 2 players)
                          BB checks, Hero limpsib huuli bets $10.59, BB calls $10.59

                          Turn: 7 ($36.58, 2 players)
                          BB checks, Hero limpsib huuli bets $29, BB raises to $64, ja mis edasi ?!?!?!
                          Kuna stäkke väga raske sisse saada siis ma ainult flatin.

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          ranka, ranka kuidas siis nii

                          pokkeri ranka
                          15.08.2012 11:51
                          Vaadake kui õnnelikult ta kaart jooksis .. nagu väike jumal .. õnnelik eeslipoiss
                          Kahjuks ei ole minu kommentaar :( Nii viisakat ja halba non-trollimist ma ei korralda lehtede kommentaariumis.

                          Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                          Ma pakun, et artiklis sisalduv "Olympic-Online on esimene Eestis litsentseeritud internetikasiino ja -pokkerituba, mis alustas tööd 2010. aastal. Olympic-Online pakub pokkerimängu maailma suurimas pokkerivõrgustikus iPoker Network...." peaks vihjama, kelle huvides või kelle tahtel see ahelreaktsioon käivitati.

                          Turunduslikult hea lüke :).
                          Jup. Tihti see lõik eemaldatakse aga turunduslikult jääb neil heaks lükkeks juba "Olympic-Online Pro Team või profitiimi" kuuluv fraaz. Keegi ikka uurib :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #8473
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            MP= 22/10 @ 42 kätt, seega info tema kohta puudub
                            UTG= väga suur FISH

                            Ma ei oska selliseid käsi kunagi preflop mängida.

                            Kas pre call on fine?
                            Flopi lead?

                            As played, kas callime allinni?

                            Kui CO paneks flopil nuppe ja järg oleks meie käes, mida teeksime?





                            $1/$2 No Limit Holdem
                            7 Players

                            Stacks:
                            UTG ($244.74) 122bb
                            UTG+1 ($60.50) 30bb
                            MP ($276.93) 138bb
                            CO ($399.62) 200bb
                            BTN ($201) 101bb
                            SB ($200) 100bb
                            OMGOMGOMGOMGOMG (BB) ($233.20) 117bb

                            Pre-Flop: ($3, 7 players) OMGOMGOMGOMGOMG is BB K K
                            UTG raises to $8, 1 fold, MP calls $8, CO raises to $34, 2 folds, OMGOMGOMGOMGOMG calls $32, UTG calls $26, MP calls $26

                            Flop: 3 5 6 ($137, 4 players)
                            OMGOMGOMGOMGOMG bets $34, UTG calls $34, MP raises to $140, 1 fold, OMGOMGOMGOMGOMG ?!?!?!?!
                            Last edited by hotcocacola; 15.08.12, 20:46.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #8474
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              shipi sisse ja well played imo.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #8475
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                seti lõhn on suur,prf mäng on väikse poketi moodi või siis mingi suited connectorid vms,aga riide pole,et ei oska ka öelda tarka rohkem

                                Comment

                                Working...