Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Sooviks oma Mercedesele paremad kõlarid/bassika lisada. Kus seda teha saab, palju maksab?
Oleks hea, kui mõni asjalik firma asuks Tartus.
Sooviks oma Mercedesele paremad kõlarid/bassika lisada. Kus seda teha saab, palju maksab?
Oleks hea, kui mõni asjalik firma asuks Tartus.
TC


.



Comment