[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #8221
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Sain ainult 6'le bettida millegipärast, rohkem ei saa praegu, oh dear why?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #8222
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Mis arvad enda koefist?

      Kas tasuks kindlasti panustada Sinu peale või oleks liiga gabmle?
      üle pika aja parim nali siin foorumis :P

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #8223
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        ma ei näe nalja

        Comment

        • rollkopter
          Grinder
          • Oct 2011
          • 501

          #8224
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          kurat, koefid on maha v6etud triost

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #8225
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
            kurat, koefid on maha v6etud triost
            yeap.. sain 6 inimest ära bettida, eitea kas lüüakse kunagi üles tagasi vä? Ma pole kursis eriti teemaga :D

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #8226
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              yeap.. sain 6 inimest ära bettida, eitea kas lüüakse kunagi üles tagasi vä? Ma pole kursis eriti teemaga :D
              vaevalt, hakkasid sittuma nagunii

              praegu j22b v6imalus bettida, et yle 200 m2ngija tuleb, panna sinna peale yyratu ruts ja steikida vajaliku osa m2ngijaid ja biitida triobetti, win win win lausa

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8227
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                saan ma õigesti aru et madise 100 koef tähendab seda et trio arvates võidab ta meistrikate taolist turniiri ühe korra sajast ?

                EDIT: Mis coca ise arvad oma koefist on aus ?
                Last edited by kivisaba; 21.02.12, 23:55.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8228
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                  saan ma õigesti aru et madise 100 koef tähendab seda et trio arvates võidab ta meistrikate taolist turniiri ühe korra sajast ?

                  EDIT: Mis coca ise arvad oma koefist on aus ?
                  minu koef on liiga madal, see peaks olema 20-30 vahel

                  aga nagu ma aru sain, siis Burget lasi need koefid for fun ülesse panna, ilma suurema taustauuringuta ?!

                  aga mul savi, sain sümboolsed 1-2€sed panused ära tehtud :D

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #8229
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Mine võta älli steik kui steikida tahad, tal on 100% kasumlik ajalugu:)
                    Küll mtt-d, aga can´t go wrong with pikk sample.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #8230
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      minu koef on liiga madal, see peaks olema 20-30 vahel
                      Sinu €1k vs minu €2.5k, et sa ei saa top10 kohta?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8231
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ei raatsi + ma pole selline gämbler. Ma ei suudaks seda turniiri normaalse mõistusega mängida :D. Kuid päris huvitav pakkumine Lenc. Ma ise ootan kõige rohkem highrollerit

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #8232
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Ei raatsi + ma pole selline gämbler. Ma ei suudaks seda turniiri normaalse mõistusega mängida :D. Kuid päris huvitav pakkumine Lenc. Ma ise ootan kõige rohkem highrollerit
                          Mis oddsidega sa min. sellise pakkumise vastu võtaksid?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #8233
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            ei tea, ma arvan et see nr peaks olema siis selline, et vastaspool ei tahaks bettida, ehk ala minu 1000€ lenci 10000€ vastu, sest siis on see summa piisavalt suur, et mitte mõelda EMV rahadele ja enda mängule. A ma ei tea, vb ka siis ei võtaks vastu. Ma lihtsalt pole selline propbettide regz

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #8234
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              ei tea, ma arvan et see nr peaks olema siis selline, et vastaspool ei tahaks bettida, ehk ala minu 1000€ lenci 10000€ vastu, sest siis on see summa piisavalt suur, et mitte mõelda EMV rahadele ja enda mängule. A ma ei tea, vb ka siis ei võtaks vastu. Ma lihtsalt pole selline propbettide regz
                              EMV rahadele? Sa mõtled, et rahad liiga väiksed? Alati annab ju samade oddsidega suurem bet teha, kui €10K sind motiveerib, siis sinu €4K teiste €10K vastu vms

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #8235
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                hah seda kyll, aga kahjuks pole väga huvitatud. Ma ise mõtlen mingit sümboolset väikest bettimist teha, ala 100€ per kärss ja iga üks valib 3-5 mängijase dream-teami. Parimate mängijate tiimid saavad oma raha duublisse vms.

                                See oleks päris huvitav, kui ei arvestaks Paaristurnat, naisteturnat ja highrollerit

                                Comment

                                Working...