[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #8056
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mulle meeldivad need olukorrad, kui lõpetad sessi ja eeldad et oled kaotanud kuskil 1000-2500$ (plo600s), kuid reaalsuses oled +150$ up....lol
    Mul alati nii, et kui sessi aeg tulemusi ei vaata arvan, et miinuses. Üksord arvasin, et 3BI miinuses aga olin 17bi up.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #8057
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Välismaal olen oma Vostroga, siin HEMi pole ja tulemusi näen alles peale sessi, kui vaatan bankrolli. See on tegelikult väga hea, kui graphi ei vaata. (Y)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #8058
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Välismaal olen oma Vostroga, siin HEMi pole ja tulemusi näen alles peale sessi, kui vaatan bankrolli. See on tegelikult väga hea, kui graphi ei vaata. (Y)
        Miks vostro peal HEM-i ei ole? HEM2-el on ju andmebaaside sync võimalus olemas. Seega eeldan, et see tuleneb sõnast sünkroniseerima ja saab kahe erineva arvuti andmebaasid omavahel suhtlema panna.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #8059
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          ˇKuidas sa selle Vostro väikse ekraaniga niipalju laudu suudad mängida?
          Kõik lauad stäckis?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #8060
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Eks ta oli harjumise asi.
            Aga minu läpaka grind näeb välja selline:

            4 akent vasakul pool (stacked!) ja PTR/Lobby paremal:
            * nr1= 6max
            * nr2= 6max
            * nr3= 6max/HU
            * nr4= HU, ehk see laud on mul ainult HU jaoks, et näeksin pidevat actionit. Kui mul rohkem HU actionit, nt kahel laual (kolmel laual HUd ei mängi põhimõtteliselt üldse), siis lauad nr 3 ja 4 on ainult HU jaoks. Teen väiksed muudatused ning kõik shorthanded (6max) lauad panen nr 1-2 kohale.

            Olen harjunud nii mängima, easy game!
            Lauad on mul miinimum suurusega.

            Last edited by hotcocacola; 27.01.12, 22:01.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #8061
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              To ranka: HEM2 sucks ja ma pole jõudnud siia HEMi panna.
              Kui aus olla, siis ma ei tunne HEMist puudust. Vb vahel tahaks paari statsi vaadata, kuid elu on näidanud, et läpaka taga teen parimat mängu, ehk siis keskendun rohkem kui lauaarvuti taga olles. Rohkem keskendumist tähendab paremat postflop mängu. Postflop mäng= PLOs €€€€$$$$.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #8062
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Päris hea, et jõuad veel Paavoga tsättida ka :)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8063
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  praegu ei mängi, lihtsalt tõin kiire ülevaate kuidas minu mäng välja näeb :)
                  Mängu ajal ei jõua msnis jutustada, liiga palju sitoutimist, sest enamjaolt mängin mingi 12nel laual

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #8064
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Selged sotid, siis sa ikkagi oled inimene, mitte robot

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #8065
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      To ranka: HEM2 sucks ja ma pole jõudnud siia HEMi panna.
                      Kui aus olla, siis ma ei tunne HEMist puudust. Vb vahel tahaks paari statsi vaadata, kuid elu on näidanud, et läpaka taga teen parimat mängu, ehk siis keskendun rohkem kui lauaarvuti taga olles. Rohkem keskendumist tähendab paremat postflop mängu. Postflop mäng= PLOs €€€€$$$$.
                      Kusjuures ma ka viimasel nädalal ainult läpparis mänginud ja reisiks 'treeninud' ning olen nõus su väitega. Läppari ekraanil vähem ruumi ja seetõttu pead kasutama ruumi paremini ning igale lauale on suurem keskendumine. Netis surfamine/chattimine on 'sunnitud' lõpetama.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8066
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        yes

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #8067
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Kui kiiresti harilikult ploHUs actionit saad?
                          Kas plo 6maxi grindimine (tableselectioniga etc) võrreldes nlhe 6maxiga on oluliselt variatsioonirikkam?

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #8068
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Välismaal olen oma Vostroga, siin HEMi pole ja tulemusi näen alles peale sessi, kui vaatan bankrolli. See on tegelikult väga hea, kui graphi ei vaata. (Y)
                            Jeap, mind nt mõjutab see, kui näen kas olen plussis/miinuses.. Plussis olekul tõmbad veits loosemaks, mis on obv halb ja miinuses olekus niisama pahur :D Aga kui hemi ei vahi sessi ajal siis lased oma a-game :P

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #8069
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Mis monitor(id) Sul kodus on?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #8070
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Kui kiiresti harilikult ploHUs actionit saad?
                                Kas plo 6maxi grindimine (tableselectioniga etc) võrreldes nlhe 6maxiga on oluliselt variatsioonirikkam?
                                Otseselt HU laudades saan vähe actionit. PLO600hu lauda eksib päevas vb 1 tegelane ära, sama on 400s.
                                PLO200hu on pm viimane limiit, kus võib juba grammike rohkem actionit saada. Raske öelda, kui kaua ootama pean ja mitu vastast päevas minu lauda ära eksib. Tipptunnil leiad vastase ca tunniga. Vahel läheb hoopis paar tundi ning teinekord saad tunniga 3 vaala.

                                Enamajaolt mängin 6max laudades ja tegelen aktiivse bumhuntimisega, ehk siis uute laudade tegemisega. Mida rohkem 2-4way mängu, seda parem mulle. Tunnen ennast nii kõige mugavamalt.
                                PLO600s on 6max juba suht raske, kuid tuleb end kokku võtta ja õppida parimatelt (regide liigutused + noted=$$$).
                                Postitan raskeid käsi 2+2 PLO teemasse, kus saan väga asjalikku nõu. Samas kammin teiste postitusi ja üritan antud situatsioonid meelde jätta.





                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Mis monitor(id) Sul kodus on?
                                yks suur hiigelresoga monitor
                                Praegu saab selle päris normaalse hinnaga kätte. Mina soetasin selle aasta tagasi 660€ga (soodukas).
                                Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                                Comment

                                Working...