[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hakkameimema
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 349

    #7771
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Krt sellise raha lugemine võtab rohkem aega, kui see raha väärt on :D

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7772
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      fking priceless :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7773
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #7774
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Täna 13. reedel mängida julged ikka? :)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #7775
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Assa kurat, ei teadnudki, et täna 13 on.. see selgitab siis miinusessi hommikul :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7776
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


              Kuni viimase alani oli tal ühe punktiline eduseis. Kahjuks ei biitinud jalka-bowlingut :(.
              Päris fun üritus. Hiljem käisime Kelly Limonovaga koertevarjupaigas ja tegime sümboolsed annetused.

              Suht unreal väsimus. 22.00 sain magama, ärkasin kell 02.30. Kohe tõmban 1,5h und ja siis OOPS. Fking im gonna die

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7777
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mis puutub HUsse ja 5:5 viiki, siis Beat The Pro on 1000 algstackiga turbo turniir, 5min levelitega. Kõik läx flippamiseni. Ühe korra imesin mina välja, tema tõmbas 4 coolerit minu vastu. Aga ei nurise. Penaltid Tohvrile ja Kaalamaale olid kõige funnimad (Y)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #7778
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Tallinnas Sparta spordiklubis võtsid täna mõõtu New York Red Bullsi poolkaitsja Joel Lindpere ning Eesti parim pokkerimängija Raigo Aasmaa. Mängus oli ei rohkem ega vähem kui pääse õhtusele Olympic-Online Poker Series Live pokkeriturniirile ning ülejäänud "sellega kaasnev meelelahutus."

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #7779
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    siuke jummimine käis, et ma oleks hea meelega kõik sisse lasknud.. olid prod väravavahid ka kohal v?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7780
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      suht jah


                      btw ranka, kohe kirjutan mida unes nägin....:D

                      cliff:
                      - pokkermängijad
                      - sina vs mina
                      - obv mina jäin peale
                      Mul meeldib ise peal olla btw.

                      PS! tore, et minust und näed :P

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #7781
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Mahe-edev Coca.Mitte TonyG või Pihli Helmuti räme-edev vaid mahe-edev.

                        Üsna kindel,et cocal 4-5 top notch proget jooksmas 24/7 mis scannivad pidevalt andmekogumeid üle maailma alates Põhja-Korea valitsusest kuni pingviinide seksuaalkogemusi hoidleva serverini välja.Kohe kui punane tuluke seina peal vilkuma lööb kappab coca seda uudiskildu temast endast igasse foorumisse üles riputama.Vaatasin hiljuti veerand silmaga Õhtusöök Viiele saadet kus mingid pseudokuulsused üksteist hindasid.Praegu tekib teatud analoog strippar Marcoga.Selline low-level self push to the tabloids.Natuke loogika piire ületav overdue.

                        Comment

                        • Roomet
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 211

                          #7782
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Korraliku kuuli tõmbasid lati alla :D Löök on enam vähem säilinud, tubli =)

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #7783
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #7784
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              rofl, n1

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7785
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                                Mahe-edev Coca.Mitte TonyG või Pihli Helmuti räme-edev vaid mahe-edev.

                                Üsna kindel,et cocal 4-5 top notch proget jooksmas 24/7 mis scannivad pidevalt andmekogumeid üle maailma alates Põhja-Korea valitsusest kuni pingviinide seksuaalkogemusi hoidleva serverini välja.Kohe kui punane tuluke seina peal vilkuma lööb kappab coca seda uudiskildu temast endast igasse foorumisse üles riputama.Vaatasin hiljuti veerand silmaga Õhtusöök Viiele saadet kus mingid pseudokuulsused üksteist hindasid.Praegu tekib teatud analoog strippar Marcoga.Selline low-level self push to the tabloids.Natuke loogika piire ületav overdue.
                                Õhtusöök viiele pseudkuulsuste all pidasid silmas friikshowd? :) Strippar Marco on tegelt veel paipoiss, Arnold Oksmaa oli ju see vend, kes saatis enda kohta pressikaid lehtedese

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                LOL

                                Comment

                                Working...