[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #7516
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kas BRM ei luba veel EPT'le jms sisse osta ?
    hmmz alles tuli ju mingi 80k hitt. Teiseks oled cashinud üle 50% turkadest(kus on variatsioon lol), aga jah ma arvan, et eestist mõni rahamees kindlasti steigiks

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #7517
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Nu minuarust peaks ju pappi olema, et ise sisse osta peale kõiki neid MTTde võite ja cashi PSis :)

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #7518
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Just curious, kas Olympicu pro'na OO inimesed viltu ei vaata selle peale, et paarkend kilo daala kuus teisele toale reiki 'gened'?

        Comment

        • rollkopter
          Grinder
          • Oct 2011
          • 501

          #7519
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Just curious, kas Olympicu pro'na OO inimesed viltu ei vaata selle peale, et paarkend kilo daala kuus teisele toale reiki 'gened'?
          ise tulin ka mingi aeg sellele mõttele
          palju sa OOs üldse mängid?

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #7520
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
            ise tulin ka mingi aeg sellele mõttele
            palju sa OOs üldse mängid?
            lympicus ei tohi olla võitev mängija , muidu nad saavad trahvi :D igame võrgu teema või mingi kahtlane kamm seal on

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7521
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
              See, et coca avameelselt kõigest räägib, on see minu lemmik päevik. mis puutub genemisse, siis ka seda on huvitav teada. Kuu keskel võtsin endale eesmärgiks teenida rohkem, kui maksan reiki. Siis oli ilus seda plaani teha, sest selleks hetkeks olin plussis 600 ja reiki maksnud 600. Nüüd on kuu miinuses ja reiki maksnud 1400 lol. cocal siis vist see kuu -1k ja reiki 11k. lol.
              Suht ülbe eesmärk :P

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #7522
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                PLO-s vist kui võidud on suuremad kui makstud reik, siis peab juba päris kõva mängija olema.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #7523
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                  Just curious, kas Olympicu pro'na OO inimesed viltu ei vaata selle peale, et paarkend kilo daala kuus teisele toale reiki 'gened'?
                  Ma ei kommenteeri seda, sest mul personaalne diil/kokkulepe

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #7524
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    no hater, aga ma ei saa sellest reigi genemis jutust aru, miks on seda vaja mainida? saan aru, et varem olid rbi peal väljas, aga keda see plo1k mängimise juures enam kotib, muidugi oma päevik ja kirjuta millest tahad, gl!
                    ma lihtsalt mainin seda, et varem lasin ca 3k$ raket kuus, kuid nüüd on number pea 4x suurem. Tähelepanu väärib see number.

                    Mis puutub EPT mainile sisse ostmist, siis ma olen liiga bankroll nit. Samas uuest aastast tahan kanda kinnitada plo600s, seega kui seal hakkab hästi minema, siis tean, et võin hakata EPT regzix. Easy

                    Btw, arvestage sellega, et kui EPT main maksab 5300€, siis pange sinna juurde lennupiletid+hotell, seda on tavaliselt ala 250€+450€, ehk ca 700€. Tegemist on vähemalt 6000€-se tripiga (+sideevendid, kui peaks tagasilööke tulema). Ja jutt odavast hotellist kuskile 10km kaugusele turniirist on bullshit. IGapäev taksoga edas-tgasi liigelda läheb maksma sama palju kui hea hotell max 1km raadiuses.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #7525
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      No siis on aeg üks massstake diil teha. Aeg foorumlastele $ teenida varasemate kaasaelamiste eest

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #7526
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Kui nagunii lähed siis pane make-upita osakud müüki Mainile, usun, et saad ilusti müüdud. Kui lähevad nagu soojad saiad saad järgmine kord juba väikse make-upi panna :)

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #7527
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Kui nagunii lähed siis pane make-upita osakud müüki Mainile, usun, et saad ilusti müüdud. Kui lähevad nagu soojad saiad saad järgmine kord juba väikse make-upi panna :)
                          Toetan ideed(Y)
                          Aga usun, et HCC on liiga koi selleks, et meid kõiki, vaegureid, ka rikkaks teha.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #7528
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Tean mis on osakud ja osakute müük.
                            Aga make upita osakud? Meigita v?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #7529
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                              Tean mis on osakud ja osakute müük.
                              Aga make upita osakud? Meigita v?
                              Ilma vaheltkasuta. Buy-in on nt €5,300, Coca tahab 50% välja müüa, siis 1% maksab €53 ja kui peaks hittima siis sellest summast mis ta kätte saab annab ka 1% või siis vastavalt sellele mitu % ostad.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #7530
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                                Tean mis on osakud ja osakute müük.
                                Aga make upita osakud? Meigita v?
                                Ma pole 100% kindel, aga IIRC peaks see nii olema:

                                Mängib ilma make-up'ita 2x $100 turniiri. Esimeses ei cashi, teises cashib $1000. Kasum jaotub $1000-$100=$990/2=$445 ( summa mis staketav endale saab ).

                                Mängib make-up'iga 2x $100 turniiri. Esimeses ei cashi, teises cashib $1000. Kasum jaotub $1000-$200=$800/2=$400

                                //Codecci mõtles mark-up'i vist üldse.
                                Last edited by Fabulous; 29.12.11, 16:54.

                                Comment

                                Working...