Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
hmmz alles tuli ju mingi 80k hitt. Teiseks oled cashinud üle 50% turkadest(kus on variatsioon lol), aga jah ma arvan, et eestist mõni rahamees kindlasti steigiks
Kas BRM ei luba veel EPT'le jms sisse osta ?
TC
Comment