[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #7441
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    -6,7k$, solid print

    üks nendest päevadest, kui ükski asi ei õnnestu

    in b4 30bi@600 ja 60bi@1k

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #7442
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      in b4 rumm ..

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7443
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        in b4 pokkerisheriff ..

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #7444
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          -6,7k$, solid print

          üks nendest päevadest, kui ükski asi ei õnnestu

          in b4 30bi@600 ja 60bi@1k
          Kui sa ei tee oma parimat mängu (nimetatakse ka A-gameks) ei ole mõtet mängida ..

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7445
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            kui sheriff ei tee oma A-postitusi, siis GTFO

            Comment

            • jarlop
              FPP Pro
              • Sep 2009
              • 241

              #7446
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              ära põe mul samasugune päev täna..., tähendab kell sai 00.00 just nii et siis eile

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7447
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas jarlop Vaata postitust
                ära põe mul samasugune päev täna..., tähendab kell sai 00.00 just nii et siis eile
                (Y)

                reaalsuses kui summat buyinides vaadata, siis ei tundu olukord eriti hull, aga kui shottide võtta ja failida, siis see teeb meele kurvaks :(

                jarlop, sa vaid bdgis või mujal ka? kuidas bdg ano laudadega on, tase tundub kergel/raskem?

                Comment

                • jarlop
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 241

                  #7448
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  arvata on et summat vaadata ei tohi(ainult siis kui juba väga suur kriis käes), ma suurem degen ka kui sina:D, suurte limiitidega ongi nii et mindset peab olema väga(Y)
                  Pole bodogis enam 2 kuud mänginud, seal keerati see kogu soft perse, full tablesid enam ei näe ja kõik lauad anonüümsed ka veel.
                  Hetkel mängin itaalia saitidel. Taseme poolest on ikka kergem jh, aga jamasid poole rohkem..:(

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #7449
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Ma ise olen mõelnud et võtaks shotte itaalia saitidel, a peale Kristjan Laasi lugu ma kohe üldsegi ei julge seal isegi shotte võtta 10bi-ga, sest buyinid on suured

                    sa ikka nlhe peal, või võtad plod ka ligi?

                    mingi aeg lasid OOs nlhe husngsid ju?

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #7450
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      -6,7k$, solid print

                      üks nendest päevadest, kui ükski asi ei õnnestu

                      in b4 30bi@600 ja 60bi@1k
                      - 10 BI swing PLO-s tuleb ikka ette , kyll tuleb paremaid päevasid

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #7451
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Ma ise olen mõelnud et võtaks shotte itaalia saitidel, a peale Kristjan Laasi lugu ma kohe üldsegi ei julge seal isegi shotte võtta 10bi-ga, sest buyinid on suured

                        sa ikka nlhe peal, või võtad plod ka ligi?

                        mingi aeg lasid OOs nlhe husngsid ju?
                        Mu lugu on saanud enam-vähem õnneliku lõpu.

                        Üleüldiselt siiski ma arvan, et kui sa just ei mõtle NLHE peale üle minna, siis sul pole mõtet itaaliasse vaadata, sest minu kogemuse järgi seal väga PLO-d ei mängita. Holdem on parki cash see-eest.


                        edit: parki cash on halb näide, sest ma ei biidi laivi. No mis on sinu jaoks fishine? NLHE on nagu homegame noh.
                        Last edited by KristjanLaas; 28.12.11, 08:13.

                        Comment

                        • MichelsonT
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 113

                          #7452
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          nagu coca kirjutas, siis kõik tõmmatakse riverisse ära. Mul sama lugu. Kunagi tegi pnews aprillinalja, et rivereid enam välja ei mängita. Oleks see siis vaid nii. ise panin eile 7h sessi ja tulemuseks rekordmiinuspäev @plo20 -17byinni olympicus. riismetele Cashout.

                          Comment

                          • jarlop
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 241

                            #7453
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Ma ise olen mõelnud et võtaks shotte itaalia saitidel, a peale Kristjan Laasi lugu ma kohe üldsegi ei julge seal isegi shotte võtta 10bi-ga, sest buyinid on suured

                            sa ikka nlhe peal, või võtad plod ka ligi?

                            mingi aeg lasid OOs nlhe husngsid ju?
                            Tõsi, nagu Laas ütles PLO action seal suht 0 jh,
                            Üle eelmine kuu mängisin PLO heads upi jh, aga ma liiga agresiivne pre ja postflop, mul olid ikka elu suured swingid, (30bi päevas):D quitisin ära kuna ei biidi. OOs quitisin ka ära.. Üleüldse igasuguseid saite/mänge proovind.
                            PLO kohta sa Ongames ei ole mõelnud 6maxi mängimise peale? Ma ei tea ainult kuidas seal actioniga on nii kõrgel, igastahes nl 200 oli seal elu fishine ikka.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #7454
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              OO on ju rigged, seda teavad kõik :(

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7455
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas jarlop Vaata postitust
                                Tõsi, nagu Laas ütles PLO action seal suht 0 jh,
                                Üle eelmine kuu mängisin PLO heads upi jh, aga ma liiga agresiivne pre ja postflop, mul olid ikka elu suured swingid, (30bi päevas):D quitisin ära kuna ei biidi. OOs quitisin ka ära.. Üleüldse igasuguseid saite/mänge proovind.
                                PLO kohta sa Ongames ei ole mõelnud 6maxi mängimise peale? Ma ei tea ainult kuidas seal actioniga on nii kõrgel, igastahes nl 200 oli seal elu fishine ikka.
                                PLO @ ongames on fishine. Uuri PTRi, kõikidel regzidel on seal väga head winrated, see tähendab seda, et tase on seal pretty shitty. Ise ei suuda Ongames mängida, sest ei suuda adjustida/ära harjuda softiga :(. Peale softi cashgamei oleks seal veel 50%ne rb kah.

                                Comment

                                Working...