Miks siin blogis vahepeal mingit 13.a. ila aetakse? On selleks eriline põhjus? Vahepeal oli paar head nalja ja siis mari inimesi yritab ka nalja teha...
Kuna kõik tahavad "ampsukest" coca edulennust endale saada, st tähelepanuvajadus on suur.
Miks siin blogis vahepeal mingit 13.a. ila aetakse? On selleks eriline põhjus? Vahepeal oli paar head nalja ja siis mari inimesi yritab ka nalja teha...
Eesti vanasõnagi: Käbid (lugejad) ei kuku kännust (päeviku omanikust) kaugele ju!
PS! Miks sa pead kogu aeg seda valusat teemat tõstatama! Mingi pervert oled w????
võta vabalt, see ongi leveldajate blogi (s.h. ka minu kommentaar) ja entertainmenti on mõnuga :) :) :) :)
Pean endale teise päeviku ka vist tegema, kus tohib rääkida vaid skillist, strateegiast, jaotustest ja graafikutest..
Meenub 2p2 HU Skype group. See läks nii julmaks OT-ks ära, et tehti teine grupp ka ainult strateegia jaoks. Esimesed päevad oli siis sama kontigent, kaks gruppi ja mõlemad grupid olid ikka paksult OT-d täis.
Comment