[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4786
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

    Hetkel 462 alles.
    Avg stack 6300
    Minu stack 12400.


    edit: Kelly Limonova hetkel 2. kohal.....:)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #4787
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

      IPoker Network No Limit Hold'em Tournament - t80.00/t160.00 Blinds - 10 players - View hand 1347403
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Buhlos (SB): t1322150.00 8263.44 BBs
      RAIZORFISH (BB): t337975.00 2112.34 BBs
      W0lfenstein4 (UTG): t3390.00 21.19 BBs
      captain32 (UTG+1): t5830.00 36.44 BBs
      EvilDrPorkChop (UTG+2): t7089.00 44.31 BBs
      tario82 (MP1): t200075.00 1250.47 BBs
      Pokerallies (MP2): t10361.00 64.76 BBs
      ryyta (MP3): t3361.00 21.01 BBs
      Hero (CO): t1246575.00 7791.09 BBs
      06allinnn (BTN): t1138625.00 7116.41 BBs

      Pre Flop: (t240) Hero is CO with Q Q
      6 folds, Hero raises to t404, 2 folds, RAIZORFISH raises to t3379.75, Hero calls t2975.75

      Flop: (t6839.5) 5 2 7 (2 players)

      Turn: (t6839.5) 6 (2 players)

      River: (t6839.5) 3 (2 players)

      Final Pot: t6839.5
      RAIZORFISH shows K K
      RAIZORFISH wins t6839.50





      türi mis setup rsk
      9000 alles.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #4788
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

        Goood Luckkkkkk1!!!!!!!!

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #4789
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

          GL!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #4790
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

            Alustasime Tartust reisi Marrakechi poole.
            Esimene tripp: Tartu - Riia lennujaam.

            Pokkerimängijatest on minuga veel Paavo ja MichelsonT.
            Tlnast liiguvad Riiga ESTPatrick ja hookuspookus.

            Nyyd tuleb ca 4h nyridat sõitu...:(

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #4791
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

              Edu Marrakechil!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #4792
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                Heya! Üritan kajastada meie Marrakechi (edasipidi Marra) tripi nii põhjalikult kui võimalik. Enne reisi Paavo tuli 3 tundi enne Lux Expressi...

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #4793
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                  Kes lugeda ei viitsi, siis cliff notes:

                  Üritan kajastada meie Marrakechi (edasipidi Marra) tripi nii põhjalikult kui võimalik.
                  mingi 3-4h bussiga sõita ning vedelikku mtite tarbida on väga –EV!
                  Pidime kõndima ca 300m.
                  siinkohal oleksin isiklikult alla andnud ja tagasi koju pöördunud..

                  Meie värava nr oli 1 ja selle kõrval oli tekst (5-15). Jah, see oligi aeg, mis võib kuluda sinna liikumisele. Jube pikk rännak
                  HILJEMALT siin...

                  Aga Ryanair suutis meid üllatada, rikkalik toidu- ja söögivalik.
                  Ja oleks ilma jäänud ka.

                  Mina, Annu ja Pafka otsustasime restosse sööma minna...
                  ...Toit oli hea.
                  magasin 15h jutti.
                  Kohe varsti magama. Homme plaanitakse minna kuhugi 1h autosõidu kaugusele mingit waterfalli vaatama. No ma ei tea, arvatavasti jätan selle vahele, sest ei kavatse sellise ilmaga tund aega autos veeta



                  Tegelt Coca ma väga loodan, et sul läheb hästi ja hoian isegi pöialt, siis ei jää eestlased häbisse, et meid hävitad.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #4794
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                    Kvaliteet ülekanne, keep it up! (Y)

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #4795
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                      ty kristjan!

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4796
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                        vähem käginat...turnaks läheb ca 11h pärast alles
                        põhiylekanne ja ylevaade alles tulevad. See oli intro sellesse trippi.

                        nett on siin gigasitt, üks leht laeb 10min...

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4797
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                          vähem käginat...turnaks läheb ca 11h pärast alles
                          põhiylekanne ja ylevaade alles tulevad. See oli intro sellesse trippi.

                          nett on siin gigasitt, üks leht laeb 10min...

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #4798
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                            Hakkasin ka PLO HU-d mängima, wanna battle it out @ PLO50HU kui tagasi tuled?

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #4799
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                              Võib-olla kuskil mujal sellest juba juttu olnud aga TV3 uudistes eile-Eesti pokkerikuulsused Marokos.
                              Peaks TV3 lehel järelvaatamisvõimalus ka olema.Teil pidi seal vist suisa TV3 võttegrupp kaasas olema nii, et tasub TV3 uudiseid lähipäevil jälgida.
                              Samal ajal kui teised tulikuumas Marokos möllasid astus Coca jahedast hotellitoast korraks välja, et TV3-le intervjuud anda

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #4800
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                                Vaatasin ka tv3 lehelt, päris fun oli kogu see lõik :)

                                Comment

                                Working...