Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja
viimase 2 sessiga olen kogenud standard variatsiooni.
Praegu lõpetasin 1200 käelise grindi, kus 900 käega olin +3bi up, siis 30 käega kaotasin need kõik ning järgneva 300 käega -3bi. FML
Ei ole hullu, olen enda mänguga rahul.
Tipp on see, kui loodan näha pre AI minnes spillte AK vs AK; AKs vs AKs ; AQo vs AQo.....aga need kohe üldse ei taha splitti minna
viimase 2 sessiga olen kogenud standard variatsiooni.
Praegu lõpetasin 1200 käelise grindi, kus 900 käega olin +3bi up, siis 30 käega kaotasin need kõik ning järgneva 300 käega -3bi. FML
Ei ole hullu, olen enda mänguga rahul.
Tipp on see, kui loodan näha pre AI minnes spillte AK vs AK; AKs vs AKs ; AQo vs AQo.....aga need kohe üldse ei taha splitti minna
TC
Comment