Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
aa, minu viga. vaatasin et sul maja mitte nelik.
Algselt postitas ESTPatrick
Vaata postitust
TC
. Võibolla asi nii hull pole enam samas. Tuleks ka, aga vanasti sai sellistel üritustel teistmoodi olekus oldud. Isegi ebakaines olekus poleks asi enam sama ilmselt.
4
T
K
3
, K
Comment