Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
Hetkel veel ei teagi, kas teen tervest turniirist video (sest turna kestab keskeltläbi 2,5-3h, see teeks videofaili ca 500MBseks ning videorenderdamine võtaks aega haiglased 1 päev vms :D). Tõenäoliselt tuleb teha katkendlik või ainult FTst. Samas FTsse pole kerge saada. Oleneb ka sellest, palju tuleb rahvast.
eks näis, mis ma välja mõtlen
Algselt postitas Tigrano
Vaata postitust
eks näis, mis ma välja mõtlen
TC

Comment