Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
ma olen mõelnud sellele :D
paljud nl25 regsid räägivad, et ei suuda biitida nl50, kyll aga raiuvad nl100s väga edukalt.
äkki on minu killer-limiidiks nl200? Kui nii, siis jätkan NL100s veel aastakese vms, mil roll on atleast 35k. Siis võtan ette NL400.. & here we go again :D
Algselt postitas isenseven
Vaata postitust
paljud nl25 regsid räägivad, et ei suuda biitida nl50, kyll aga raiuvad nl100s väga edukalt.
äkki on minu killer-limiidiks nl200? Kui nii, siis jätkan NL100s veel aastakese vms, mil roll on atleast 35k. Siis võtan ette NL400.. & here we go again :D
TC
Q 
6
K
Comment