Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
Pole kunagi nii palju alla ev jooksnud ühe kuu jooksul, lol.
Pole kunagi omanud nii kõrget non-showdowni joont. Tavaliselt on see ca -3500$ peal. (nyyd -1,7k)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Pole kunagi nii palju alla ev jooksnud ühe kuu jooksul, lol.
Pole kunagi omanud nii kõrget non-showdowni joont. Tavaliselt on see ca -3500$ peal. (nyyd -1,7k)
TC
J 
Q
4 
Comment