Mängin OOs 6max turbo DONe. Ideaalne vaheldus cashgamele. FRi ei viitsi, liiga kaua sitsimist.
Limiidid: 22; 33; 55$.
Olen järgmised 10-15 päeva rakeback pro.
MIKS? Kuna mul on siiber igasugustest online cashgamedest, siis otsustasin, et maksaks lihtsalt raket, korjaks boonuseid ja rbki. Mul palju boonuseid, mida lahti mängida.
Iga dollar raket = 25 FPP
Iga 500 FPP = 5$ boonusdollarite näol
Päevas 5000 FPP pole sngdega mitte mingisugune probleem.
Eesmärk: Mängida minimaalse %ROI-ga, aga olen rahul, kui suudan järgmised 10-15p mängida breakevenilt.
Hetkel suudan hea grindiga teha päevas 100 doni. Aga plaan on teha 200 or 300. Kui näen, et see on võimalik, siis mingi päev süveneks ning tambiks 600. Ma ei tea, kas see on võimalik või mitte, a mul väike mott see, et mida rohkem genen raket, seda kergemini ja suurema tõenäosusega saan endale EPT Tallinna paketi.
IPokeris on 6max Donidel 10% rake, mis on suht rabe. Siiamaani ma võitvaid regulare koos EdgarP-ga näinud pole.
HEMi järgi kestab keskmiselt üks sng 21min.
Aga reaalsuses: tõenäoliselt tüdinen sellest ära :D
Comment