Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
Selgita seda kätt. Min raise, sest vastane võib top full house muidu foldida? Või mis nõrgema käega ta siin veel callima peaks? Lootsid A high käest calli?
Vastase poolt muidugi väga kõva liigutus teha call ja jätta endale pool stacki alles. Minu meelest oleksid selle temalt iga K puhul kätte saanud ja igal muul juhul oleks kasvõi poole ajuga mängija ka min raise peale foldinud.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
Vastase poolt muidugi väga kõva liigutus teha call ja jätta endale pool stacki alles. Minu meelest oleksid selle temalt iga K puhul kätte saanud ja igal muul juhul oleks kasvõi poole ajuga mängija ka min raise peale foldinud.
7 
3
TC
Comment