[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2371
    Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

    ty, ma ise lõpetasin ka just eduka sessi ja vist unne...or maybe lasen vol2e :D

    Comment

    • faronel
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 228

      #2372
      Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

      Einoh, UTG-st oled sa kindlasti ees, seal ei ole küsimust, kui nit avab preflop UTG-lt 3xBB. :D

      Fishi ma paneks kahe käe peale sellises olukorras, sest kui ta call'ib ja autoraise'ib seal pärast neid re-raise'e, ta on veendunud, et tema käsi on nuts, järelikult ta pidi nägema midagi väga ilusat flop'is.

      a) Tal on x7 ja sa oled kicker trouble'iga.
      b) Tal on 68 spades ja väga nuts draw (poh, et laud paardunud).

      * FH võib loogiline olla, et ta call'ib alguses ja siis shove'ib, aga no siis on see tööõnnetus. :D

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      WOOOOTTTTTTT......mul pole ammu juhe nii kauaks kokku jooksnud, et mida teha?!?!??!?!?!

      Sellesmõttes, et:
      UTG on standard nit, 20/18
      BTN on vaal, 45/5 vms


      Minu mõttekäik flopil (mul 20sek aega, et otsusele jõuda):
      Hmm...UTG-l on tõenäoliselt pildipoket, ehk JJ-AA, seega temast olen ma kaugel ees. Küsimus on pigem selles, mida hoiab vaalake?!?!?!?!?!?!

      Kaalutlesin kiirelt, et ainukesed variandid:
      1.) flushdrawib , see võib tal vabalt olla, sest vaal ei pane never seda kätt maha!
      2.) 55 käes, ehk tema kombinatsioon 555 77, aga selle võtaksin pigem välja, sest väga ei taha uskuda, et ta floppas nii hästi.
      3.) 88-JJ, kuid ka seda ei taha väga uskuda
      4.) JJ-AA, kuid ka seda ei taha väga uskuda, kuna ta oleks preflop otsa vajutanud...ehk
      5.) 7x ? Sel juhul tõenäoliselt suurema kickeriga 7, kui mul.

      Igastahes, pigem eeldasin kas flushdraw or 7x.
      Viimasel sekundil puhtast HUVIST tahtsin callida. Ning drawing dead ma ka ei saanud olla.

      MIDA TEEKSITE TEIE? MIKS? KAS TÕESTI PANEKSITE SELLISE KÄE FLOPIS MAHA?



      IPoker Network $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 683392
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      CO: $268.04
      BTN: $107.15
      SB: $231.50
      Hero (BB): $129.70
      UTG: $100.00
      MP: $30.00

      Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 8 7
      UTG raises to $3, 1 fold, CO calls $3, BTN calls $3, 1 fold, Hero calls $2

      Flop: ($12.50) 7 5 7 (4 players)
      Hero checks, UTG bets $9.00, CO folds, BTN calls $9, Hero raises to $28, UTG raises to $97, BTN raises to $104.15,

      HERO ???

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by faronel; 09.05.10, 11:15. Põhjus: mistake

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2373
        Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

        parandan, ära pane fishi kohe mingi 6 8 peale
        Fishil võib olla any -draw

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #2374
          Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

          ROFL,ärapanijas oli mingi teema et kuida naine rasedaks ei jääks kui keegi ära jobistab,üks kutt ütles et peale koini vagiinat cocacolaga pesta:D:D:D:D

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #2375
            Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

            Kas tavamängija jaox on ikka OO-s rakeback 2%?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2376
              Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

              tavamängija jaoks on OOs rakeback 2%! AGA...kui võtad regamisboonuse, siis see= 18-20%. Seega ca 20-22% kanti peaks see jääma. Peale regamisboonuse lahtimängimist tulevad reloadboonused vms (ma ise ka täpselt ei tea). Peale selle toimuvad aktiivsed ticketraced, ehk kogud mingi arv FPPsid ning saad endale turnapileteid, mida saab ka maha müüa (nagu ma olen aru saanud)

              info @ http://www.olympic-online.com/est/pokker/piletiralli

              see lisab kaudset rakebacki veelgi :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2377
                Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                Kaudne rakeback - iga grinderi märg unistus! :)

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #2378
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Kaudne rakeback - iga grinderi märg unistus! :)
                  SNE sobiks mulle küll :P

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2379
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                    eks ta ole jamam, kui otsene rakeback, aga noh...vähemalt midagigi

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #2380
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      AGA...kui võtad regamisboonuse, siis see= 18-20%.
                      Kust see % number välja tuleb?
                      Igatahes seda algbonust on nagu aru saan ainult 30 päevaks.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2381
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                        http://www.olympic-online.com/est/vip/pokkeri-vip/





                        Reik (ingl. rake) on pokkeritoa tasu mängu korraldamise eest.

                        TINGLIK RAKEBACK:

                        2% FPP-de konventeerimine rahaks 1000FPP/1$
                        ~20% Boonusdollarite vabastamine 500FPP/5$
                        ~1- 4% Läbi erinevate kampaaniate tehtud soodustuste näol

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #2382
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          http://www.olympic-online.com/est/vip/pokkeri-vip/

                          Reik (ingl. rake) on pokkeritoa tasu mängu korraldamise eest.

                          TINGLIK RAKEBACK:

                          2% FPP-de konventeerimine rahaks 1000FPP/1$
                          ~20% Boonusdollarite vabastamine 500FPP/5$
                          ~1- 4% Läbi erinevate kampaaniate tehtud soodustuste näol
                          Ma oleks näha tahtnud erapooletut hinnagut sellele RB% numbrile:)

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #2383
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                            Ma sain vist 18,7% kui testmängu tegin (peamiselt PLO). Laias laastus võib 20% olla küll, kui just päris päeval ei mängi. Aga mind häiris isiklikult see, et PLO laudu oli kuidagi jube vähe. Isegi võrreldes UB ja TB-ga. Coca, sa ju ka omaha mees...Kas hakkad kõrvale NLH ka võtma?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2384
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                              ma tegelikult pole pikemat aega juba omaha mees :), peale jaanuarit sai suht kopp ette =)
                              aga olen teinud natuke PLO50s...suht vaalane.
                              Laudu on jah vähem

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #2385
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                                http://www.olympic-online.com/extens.../poker/fpp.php


                                niceeniceee
                                kergelt midagi ei anta, see on fakt :D

                                Comment

                                Working...