rofl, mine perse oma oliivõliga :D
fucking leits oma libestiga...nüüd kõik on ekstaasis mingist õlist
btw, tna hakkasin ühe videot tegema, see oli 10min pikk...tahtsin pause panna korraks, et pokernewsist vaadata eestlaste tulemusi montest :D, aga juhuslikult vajutasin stop ning video lõppes....
edasi ei viicinud teha
luban et varsti tuleb väike donkrfestrõ
vahel on ikka tore, kui tundmatud tulevad ligi ja löövad käppa =)
Illegaardi kõrtsist välja tulles tulid 2 venda minu juurde:"Tere, sa oled see Coca, pokkerist jah :D?"
mina:"Jap.."
nemad:"Ohh...ei, oli meeldiv.."
mina:"Ja teie? userid?"
nemad:"Ei, me lihtsalt jälgime, meil kasutajasid pole"
mina:"okei :D"
Põnevamte mängude ajal on ruumi tõesti väga vähe seal.
kuna ma ei tea, milline (kahe milline) sa välja näed, siis ma kahjuks sind ei näinud =)
+ kui ma läksin leti äärde, et davai, teeks väiksed kalmaarirõngad vms, öeldi mulle:"Köök suleti mõni aeg tagasi, hetkel ainukesed söödavad asjad on krõpsud"
WTF :D, tra no ma ei saa aru...isegi süüa ei saa sealt
Comment