harva...vahest K vahest N....aga alati toimub R. Laupäev on selline 50-50 :P. Tähtis ongi laua kokku saamine...siiis lambikad lendavad platsi
mul järgmine esmasp. tiksub 21, siis ma tulen proovin, konsulteerin Sinuga läbi veits, annad ehk msnis mõne sõnaga nõu, kuidas ja mismoodi, samuti on hea kui tean ette kes on kes, olgugi et eelarvamused võivad saatuslikuks kujuneda. :)
kuule, mul maal ( abja - paluojas ) suur maja, 3 korrust koos sauna ja kamina ja värkidega, usun, et seal tuleb kerge 4-5 päevane joomine, kuhu tuleb rahvast üle eesti :)
Igaüks liitub siis kui saab. esialgsed plaanid on sellised.
Comment