Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker
et kännust on siis suuremaid fishe või et känd ei ole fish?
Omaha basics, kui seal mängitakse DC siis mostly käib lauas ikagi PLO või NLHE?
Fishid valivad NLHE ja regid PLO?
Algselt postitas kuco
Omaha basics, kui seal mängitakse DC siis mostly käib lauas ikagi PLO või NLHE?
Fishid valivad NLHE ja regid PLO?
TC

10
8
(2 Players)
Comment